بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس

معرفی و دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس رایگان به همراه خلاصه کتاب

کتاب بخواهید تا به شما داده شود به عقیده بسیاری از منتقدین و خوانندگان عامه از جمله مهمترین و بهترین آثاری است که در حوزه قانون جذب توسط استر و جری هیکس به رشته تحریر درآمده است. مفهومی که عمیقاً و به صورتی بدیع در این کتاب به آن پرداخته شده است، بعد معنوی انسان است و همسطح بودن فرکانس او با خواسته‌هایی که با تمام وجود می‌خواهد آن‌ها را در زندگی‌اش محقق سازد. تعریف مذکور که از فیزیک کوآنتوم گرفته شده است، سعی دارد این حقیقت را روشن سازد که درخواست‌های آدمی چه کوچک باشند چه بسیار بزرگ، با قرار گرفتن در یک میدان معنوی با آموزش‌های درست، تحقق یافتنشان دور از دسترس نیست. اصلی‌ترین نکته مطرح شده که مطالب بعدی در این قالب می‌گنجند، تقسیم‌بندی قانون جذب به سه مرحله: درخواست، پاسخ و دریافت می‌باشد.

مرحله درخواست که مربوط به آرزو‌های انسان می‌باشد، مرحله پاسخ که توسط کائنات صورت می‌گیرد و مرحله سوم یا به عبارتی با اهمیت‌ترین مرحله، همان دریافت است که اکثر افراد در آن دارای مشکل هستند و به علت نداشتن آمادگی لازم، متأسفانه در بیشتر مواقع با شکست روبرو می‌شوند. استر هیکس شدیداً اعتقاد دارد که مقاومت‌های درونی اشخاص باعث می‌شود رسیدن به هر چیزی را برای خودشان سخت و غیرممکن کنند و اگر با انجام تمرین‌ها، موفق به از بین بردن این مقاومت شوند دیگر هیچ مانعی پیش روی آن‌ها نخواهد بود. البته به این موضوع هم اشاره می‌نماید که از میان بردن ترمز‌های ذهنی و باور‌های منفی، امری تدریجی است که یک شبه انجام نخواهد شد ولی با مداومت، در مدت زمان نه چندان طولانی، جای خود را به افکار بسیار مثبت خواهند داد.

وی از احساسات به عنوان قدرتمندترین گیرنده می‌گوید و اینطور بیان می‌کند که احساس خوب باعث وصل شدن هر انسانی به منبع انرژی گشته و ناراحتی و ترس و تردید او را از رسیدن به خواسته‌هایش دور و دورتر می‌کند. نیروی توجه، مؤلفه حائز اهمیت دیگری است که به عقیده مؤلف‌های کتاب مذکور باید صرفاً روی نقاط مثبت و خوشایند خواسته انسان متمرکز شود و اگر فقط به نداشته‌ها و لحظه‌های کنونی افراد اختصاص یابد، رهاوردی برایشان نخواهد داشت. کتاب پرفروش «بخواهید تا به شما داده شود» که در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز هم قرار دارد برای اولین بار در سال 2004 منتشر شد و پس از حدود 18 سال همچنان خوانندگانش را با تأکیدی که بر آرامش درون و آگاهی به قدرتی که از آن در ذهن و روان خود دارند، شگفت‌زده می‌کند و موفقیت‌های مثال زدنی را برایشان رقم می‌زند.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

در ادامه می‌توانید علاوه بر خلاصه کتاب متنی، به خلاصه صوتی کتاب بخواهید تا به شما داده شود گوش دهید و آن را دانلود کنید:


دانلود pdf کتاب بخواهید تا به شما داده شود

درباره استر و جری هیکس

استر و جری هیکس، نویسندگان و سخنرانان انگیزشی و همینطور برگزارکننده کارگاه‌های جذب در آمریکا و دیگر کشور‌ها هستند که تاکنون با همکاری هم موفق به نوشتن هشت کتاب شده‌اند که از میان آن‌ها کتاب‌هایی مانند: «پول و قانون جاذبه»، «قدرت شگفت‌انگیز قصد عمدی»، «قانون جاذبه»، «قدرت هیجان‌ها» و «ثروت و شادی و گرداب»، 5 اثر پرفروش نیویورک تایمز لقب گرفته‌اند. کتاب بخواهید تا به شما داده شود هم توسط شرکت هی هاوس منتشر گردید. این دو نویسنده از سال 1987 تا به امروز بیش از 60 کارگاه در زمینه قانون جذب را در شهر‌های مختلف برگزار نموده‌اند.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود مناسب چه افرادی است؟

بسیاری از ما انسان‌ها با این سؤال ذهنی درگیر هستیم که چرا درخواست‌هایمان به نتیجه نمی‌رسند و به آرزو‌هایمان دست پیدا نمی‌کنیم، غافل از اینکه با نحوه درخواست کردن و آماده ساختن خودمان در این مسیر، آشنا باشیم. کتابی که در حال معرفی آن هستیم دستورالعمل کاملی برای این گروه از افراد است و خواندنش به آن‌ها توصیه می‌گردد.

فهرست کتاب

این کتاب، پس از یک پیش گفتار و مقدمه، در دو بخش کلی با این عناوین تقسیم‌بندی می‌شود. بخش اول، چیز‌هایی که ما از آن‌ها اطلاع داریم و یادآوری آن‌ها بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است شما فراموش کرده باشید. بخش دوم، کار‌هایی که به محقق شدن آرزو‌هایی که در ذهن دارید بسیار کمک می‌کنند پس هر کدام از این دو بخش به 22 فصل با عنوان‌های کوتاه و مطالبی مختصر و مفید تفکیک می‌گردند.

بخش‌هایی از کتاب بخواهید تا به شما داده شود

خوب است بدانید شما نیز خالقی هستید که پا به این جهان گذاشته‌اید تا نشاط و شادی هدایت انرژی مبدا را به سوی هدفی که در زندگی دارید هدایت کنید. در آن جهان به شما گفته شده بود که هر چیز بخواهید به شما داده خواهد شد و می‌دانستید خالق عالم در وجود شما حضور دارد و به انجام رسیدن آرزو‌هایتان کمک خواهد کرد.

باید بدانید که به ثمر رسیدن افکارتان، زمان می‌خواهد بنابراین باید فرصت کافی برای ارزیابی، تصمیم‌گیری و لذت بردن از فرآیند خلاقیت را قایل شوید.

هر چیزی که به آن فکر می‌کنید را به دست خواهید آورد فرقی هم ندارد آن را می‌خواسته‌اید یا نه.

عقایدی که سفت و سخت به آن‌ها پایبند هستید، زمانی افکاری سطحی بودند.

اگر می‌خواهید به خواسته‌های زندگی‌تان برسید نباید سد راه چیز‌هایی شد که آن‌ها را نمی‌خواهید.

تفکری که در سر می‌پرورانید ممکن است شما را به سن دیه گو دور یا نزدیک کند.

زندگی همیشه در جریان است برای همین شما نمی‌توانید خودتان را به یک چیز بچسبانید.

شما باید به اندازه کافی خودخواه باشید تا به آسایش و سعادت دست پیدا کنید.

همانطور که ما ابتدا می‌آییم پایه ریاضی خودمان را تقویت کنیم و سپس حس شیرین حل مسائل این درس را می‌بینیم، باید فرمولی را برای درک دنیا بیابیم، فرمولی که همیشگی باشد و کارمان را همیشه راه بیندازد. در این صورت خواهید توانست اتفاقات آینده زندگی‌تان را پیش‌بینی کنید و از طرف دیگر به شعوری می‌رسید که خیلی راحت می‌توانید تجارب گذشته‌تان را بررسی نمایید و متعاقباً به علمی دست یابید که قبلاً از آن بی‌بهره بوده‌اید.

یادآوری کنیم که شما خالق تجربیات خودتون هستین هم اکنون قدرت بزرگی درونتون پنهون شده.

یادتون باشه در جهانی زندگی می‌کنین که همه چیز انرژی و ارتعاشه و قانون جذب قانونی انکارناپذیره.

به خاطر داشته باشین چیزی نیست که نتونین بهش برسین، فعالیتی نیست که نتونین انجام بدین و یا کسی نیست که نتونین مثل اون بشین.

شما هیچ وقت نمی‌تونین نیرویی خلاف جریان سعادت رو وارد زندگیتون کنین زیرا چیزی جز نیروی عشق و سعادت در این جهان جاری نیست.

یادتون باشه اگه توقع چیزی رو نداشته باشین اونو به دست نمیارین، هنگامی که باور دارین، آرزوتون دیر یا زود محقق میشه.

دیگر هیچگاه احساس قربانی بودن به شما دست نمی‌دهد و دیگر هیچ ترسی از اتفاقات غیرمنتظره ندارید. همه این‌ها دست به دست هم می‌دهند تا شما به خوبی حس کنید روی وجودتان احاطه دارید.

واقعاً حس خوبی است که ببینید ابر و مه و خورشید و فلک در کار است تا شما به کامیابی برسید. این ویژگی به صورت بالقوه در وجود تمام انسان‌ها نهادینه شده اما عده قلیلی آن را به منصه ظهور می‌گذارند.

وقتی انسانی آرزو‌های باب میلش را کشف می‌کند یک احساس رضایت قلبی به وی دست خواهد داد و مطمئن باشید تک تک آن آرزو‌ها جامه عمل به خود خواهند پوشاند پس وقتی اعتقاد و فرمولی در خور پیدا می‌کنید، زمان بین پیدایش آرزو در ذهن و شکوفایی کامل آن، کوتاهتر خواهد شد.

شما نمی‌توانید نه از مبدا عالم دور شوید و نه ارتباط خود را با او بگسلانید.

شما به آسانی می‌توانید آسایش و سعادت را به زندگی خود جذب کنید به طوری که خیر و برکت دائم به سوی شما بیاید.

از طریق احساستان لحظه به لحظه می‌فهمید که آیا اجازه پذیرش به جریان سعادت را داده‌اید یا نه.

شما بخشی از انرژی مبدا هستید که فناناپذیر است و این انرژی، همه نیکی و خیر است.

تنوع این جهان به شما کمک خواهد کرد تا زندگی بخصوصی را برگزینید.

کاری که باید بکنید، هدایت افکارتان است و با انجام این، زندگیتان متحول خواهد شد.

هر چند همه انسان‌های فیزیکی به ارتباط سالم غیرفیزیکی دسترسی دارند ولی اغلب‌شان به آن آگاه نیستند و اغلب حتی وقتی شما مطلع هستید که این موضوع امکان‌پذیر است، به فکر‌هایی خو پیدا کرده‌اید که در برابر توانایی‌تان برای ارتباط آگاهانه مقاومت می‌کنند.

مشخصات کتاب بخواهید تا به شما داده شود

مشخصات
نویسنده استر هیکس و جری هیکس
مترجم رقیه کریمی
ناشر آتیسا
شابک 9786227182118
موضوع روانشناسی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
نوع کاغذ بالکی
نوع چاپ افست
گروه سنی بزرگسال
تعداد جلد 1
تعداد صفحه 276
وزن 200 گرم
سایر توضیحات این کتاب با کاغذ دوستدار طبیعت بالکی چاپ و منتشر شده است.

نظرات کتاب بخواهید تا به شما داده شود

 • محمد حسن کوهی محمد حسن کوهی

  سلام من اگر دوباره برگردم هیچ وقت نمیخرمش،کل کتاب یه جمله رو بیان کرده با کائنات خوش رفتار باشید تا جواب خوبی ازش بگیرید من دوستانه گفتم،دوست داشتید بخرید

 • ملیکا هواسی ملیکا هواسی

  من نظرات رو که خوندم همه گفته بودن کتاب با ارزش و خوبیه، به دستم که رسید خیلی صبوری کردم که تونستم 50 صفحه بیشتر بخونم. رسما کتاب فاقد محتوای خاصیه، پر از حرفای کلیشه‌ایه و ترجمه‌ش هم به قدری بده که هر جمله رو باید ده بار بخونی که بفهمی چی به چیه اونقدر که کلمات به هم بی ربط هستن. اصلا همچین چیزی رو پیشنهاد نمیکنم و اینکه یک کتابی معروف شده دلیل بر خوب بودنش نیست!

 • محسن جامعی مقدم محسن جامعی مقدم

  اصلا توصیه نمیکنم این کتاب رو بخرید ..هم ترجمه افتضاحی داره یعنی به قدری ترجمش بد هست که احساس میکنید یه کودک ۶ ساله ترجمش کرده و هم محتوای و متن خود کتاب فارغ از نوع ترجمش به درد نخور هست .. وقتی میخونید احساس میکنید که نویسنده داره به شعور شما توهسن میکنه واقعا کتاب بدی هست من بعد ۶۰ صفحه خودن انداختمش تو کاغذ باطله

 • زهرا سواری زهرا سواری

  هنوز نخوندم برگه هاش کیفیت جالبی نداره و نوشته ها خیلی چسبیده به همه و ریز البته مهم مطالب کتابه امیدوارم خوب باشه

 • مصطفی خدابخشی مصطفی خدابخشی

  به هیچ عنوان توصیه نمیکنم این محصول رو خرید کنید

 • رامین نعمتی رامین نعمتی

  کناب فوق‌العاده با بسته‌بندی مناسب و حرفه‌ای و کیفیت عالی واقعا راضی ام

 • زوشا اکبری زوشا اکبری

  چاپ کتاب کیفیت ضعیفی دارد! متن کتاب بسیار متراکم هست و فاصله ی بین خطوط کم که باعث میشه صفحه شلوغ و سیاه به نظر برسه و مطالعه رو خسته کننده میکنه !!

 • نرگس باختر نرگس باختر

  یعنی بقیه واقعا متوجه متن ترجمه شدن؟؟!! متاسفانه خیلی بد ترجمه شده بود ومننسخه دیگه ای با ترجمه فرد دیگه ای تهیه کردم

 • محمدرضا بصیرنژاد محمدرضا بصیرنژاد

  گول ظاهر قشنگ کتابو نخورید،ترجمه اش خیلی ناجوره،آب روغن قاطی میکنید تا برسید تهش ترجمه های دیگه رو بخرید

 • کاربر کاربر

  کتاب خوبی است در صورتی که مخاطب به مطالب کتاب باور داشته باشد در غیر این صورت کتاب حوصله سر بری خواهد بود

 • مهدی معظم زاده مهدی معظم زاده

  من بعد از یک ماه که کتاب به دستم رسیده امروز شروع به خوندنش کردم و وقتی از صفحه ۱۶ به ۱۷ کتاب رفتم متوجه شدم که ادامه صفحه قبل نیست و اونجا بود که دیدم ۱۶ صفحه از کتاب نیست و از صفحه ۱۶ به ۳۳ میره و کتاب ناقص هستش

 • حمید عابدی حمید عابدی

  سلام من تعجب میکنم از بعضی دوستان که این کتاب به این باارزشی رو زیر سوال میبرند من تقریبا وسط بهار بود خریدمش همین نسخه رو از همین جا ولی نظر ندادم تا اثرشو ببینم.برای من که مدتی بود همه چی طبق روال برام پیش نمی رفت مثل یه معجزه بود،من روخوانی نمی‌کردم چون واقعا میخواستم تغییر کنم،واین کتاب به شدت تاثیر عالی روی من گذاشت ،هم من وهم خونوادم یعنی عجیب توصیه میکنم بخونید ولی نه روخوانی وقت بزارید یه وقتی که تمرکز داشته باشید تا واقعا بفهمیدش.مثل یه راز میمونه که باید به عمقش بری تا درکش کنید قیمت‌ها هم که نیاز به گفتن ندارم واقعا عالی.بیشتر ازاین حرفا می ارزه این کتاب،وبسته بندی هم عالی و خلاصه بعد از کلی کتاب انگیزشی که خونده بودم این یکی انگار برای کل زندگی راهکار داره.خیلی عالی خداروشکر که به خریدش راهنمایی شدم

 • شیوا رضایی شیوا رضایی

  کتاب عالیه، سپاس از

 • sepehr tavala sepehr tavala

  این کتاب عالیه اگه به تمام نکاتی که گفته عمل کنین و حتما موفق میشین

 • سعید بختیاری فرد سعید بختیاری فرد

  قوانینی که از قبل تولد بلد بودیم رو بهمون یادآوری می‌کنه و شیوه به دست آوردن و رسیدن به اهداف و خواسته هامون آموزش میده هر چیزی رو میتونیم به دست بیاریم

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب بخواهید تا به شما داده شود