راز اثر راندا برن

معرفی و دانلود کتاب راز اثر راندا برن رایگان به همراه خلاصه کتاب

کتاب راز اثری تکرار نشدنی از راندا برن است که تا به امروز به تمام خوانندگانش ثابت نموده قدرتی در درونشان هست که با آن می‌توانند به هرچه که می‌خواهند برسند. هدف اصلی نویسنده هم دقیقاً همین بوده که به مخاطبانش اثبات کند که با باور قلبی‌شان می‌توانند افکارشان را به واقعیت تبدیل کنند. ترجمه شدن به 50 زبان زنده دنیا و فروش بیش از 30 میلیون نسخه از این کتاب، خود نمونه‌ای است که محبوبیت کتاب مذکور را بیش از پیش تأیید می‌نماید. موضوع اصلی کتاب راز قانون جذب است و روشی که این قانون با آن کار می‌کند. راندا برن در سال 2006 یک فیلم مستند ساخت که در آن افراد مختلف از طیف‌های گوناگون جامعه در آن از تجربه‌های شخصی‌شان می‌گفتند. برای مثال یک نفر از نحوه درمان بیماری‌اش و دیگری از بدست آوردن پولی عظیم توسط این قانون می‌گفت و نفرات دیگر هم از انواع گوناگون رشد و موفقیت در زندگی شخصی و کاری‌شان پس از آشنایی با قانون جذب سخن به میان می‌آوردند.

برن از آنجا که این فیلم را به نظر خودش موفقیت‌آمیز اما ناقص می‌دانست تصمیم گرفت مواردی که تکمیل‌کننده این مستند بودند را در قالب یک کتاب ارائه دهد. وی در اثر مکتوبش با صراحت به مخاطب می‌گوید که چه به قانون جذب باور داشته باشد و چه آن را انکار نماید این قانون برایش کار خواهد کرد. به بیان دیگر منظورش این است که مورد تأیید قرار گرفتن چنین قانونی به صورت علمی تغییری در نحوه عملکرد آن ایجاد نمی‌کند بلکه آنچه که سرنوشت افراد را رقم می‌زند چیز‌هایی هستند که به آن‌ها باور دارد و موجب می‌شود که شخص متناسب با افکار و باور‌هایش در مسیری مختص به خود گام بردارد.

وجود تمرینات بسیار ساده در کتاب، نقطه عطف دیگری برای خود مؤلف و علاقه مندانش است که انجامشان هیچ ضرری نداشته و اتفاقاً تفاوت‌هایی محسوس را با زمانی که انجام نمی‌شده‌اند رقم خواهد زد. با وجود تأثیرگذاری کتاب راز و آثاری دیگر از این دست که هر روز به تعداد دنبال‌کنندگانشان افزوده می‌شود هنوز هم عده‌ای عقیده دارند که چنین مبحثی، خرافه‌ای بیش نیست و به هیچ وجه آن را نمی‌پذیرند ولی با این حال در اصل موضوع تغییری رخ نمی‌دهد و انسان‌ها با توجه به نوع فرکانس ذهنی‌شان تصمیم‌هایشان را می‌گیرند و از آثار مثبت و منفی آن‌ها در زندگی‌شان برخوردار و بهره‌مند می‌گردند. به هر حال خواندن این کتاب از سوی بسیاری از عوام و خواص توصیه شده است.

دانلود کتاب راز

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب راز به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.


دانلود pdf کتاب راز

درباره راندا برن

راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی می‌باشد که در روز 26 اوت سال 1951 در ملبورن استرالیا متولد شده است. وی که بیشتر شهرتش را بابت نگارش کتاب راز به دست آورده است آثار دیگری از جمله: توان، جادو و قهرمان را هم در کارنامه خودش دارد. او در مدت فعالیتش به چنان محبوبیتی دست پیدا کرد که حتی در سال 2007 از سوی مجله تایمز به عنوان تأثیرگذارترین فرد در جهان معرفی گردید.

کتاب راز مناسب چه افرادی است؟

کتاب راز مناسب انسان‌هایی است که در ذهنشان آرزو‌های بسیار بزرگی دارند و روز‌ها و شب‌های زیادی را با بی‌خوابی و ناراحتی می‌گذرانند اما راه رسیدن به خواسته‌هایشان را نمی‌دانند و همچنین افراد بدبینی که احساس می‌کنند اختیار سرنوشتشان از دست آن‌ها خارج است. این عده از اشخاص می‌بایست اثر مذکور را مطالعه کرده و با راهکار‌هایی که ارائه می‌شوند طرز تفکر و اندیشیدن خود را اصلاح نموده و به آنچه که مدنظرشان است جامه عمل پوشانده و زندگی بسیار خوبی را تجربه نمایند.

فهرست کتاب

مطالب گنجانده شده توسط راندا برن در کتاب راز را می‌توان با تقسیم‌بندی کلی و البته جامع در 7 بخش جای داد:

 • جذب آنچه که در زندگی به دنبالش هستیم

 • قانون اصلی جذب

 • آنچه که نمی‌خواهید هم توسط قانون جذب به سمت شما روانه می‌شود

 • سه مرحله اساسی خلق خواسته‌ها

 • آثار تصویرسازی مثبت

 • تأثیر احساسات بر روی سلامتی و تناسب اندام

 • هماهنگی با ریتم هستی

بخش‌هایی از کتاب راز

پول تنها در صورتی در زندگی شما سرازیر میشه که بتونید مدام به اون فکر کنید تا زمانی که بگید من پول کافی ندارم یا من بی‌پولم هرگز رنگ پول رویا‌های خودتون رو نخواهید دید با تغییر افکار خودتون در مورد پول علائم جدیدی رو به این دنیا مخابره کنید اما یادتون باشه که افکار شما باید این مفهوم رو برسونه که همواره پول زیادی دارید و احساس بی‌پولی نمی‌کنید.

احساساتمان به ما کمک می‌کند که بفهمیم در هر لحظه به چه فکر می‌کنیم. هر چه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث می‌شود که جهت‌گیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می‌آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم می‌زند. هر چه احساس بهتری داشته باشید چیز‌های خوب را بیشتر جذب می‌کنید که باعث می‌شود بالاتر و بالاتر بروید. به یک چیز زیبا فکر کنید به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید.

شما می‌تونید قوانین راز رو برای هر موضوعی در این دنیا به کار بگیرید خلق کردن برای هر موضوعی روند مشابهی داره و نیازی نیست که برای هرکدوم از اونا راه متفاوتی را در پیش بگیرید حتی اگه موضوع مورد نظر شما پول باشه بازم در اصل، در ماهیت قانون راز تغییری ایجاد نمی‌کنه. برای اینکه پول رو وارد حساب بانکی و زندگی خودتون کنید همواره باید باور و گفته‌های خودتون رو نسبت به پول تغییر بدید.

این باور رو هم داشته باشید که پول درخواستی خودتون رو دریافت کردید با این بازی تظاهر شما احساس بهتری به دست خواهید آورد. از این رو با احساس بهتر به مرور زمان متوجه میشید که از هر سمتی به طرف شما پول سرازیر میشه.

وقتی نسبت به چیزی احساس عشق می‌کنید این احساس آنقدر بزرگ است که می‌تواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد زندگی می‌تواند کاملاً رویایی باشد و این طور خواهد بود اگر شما از این راز استفاده کنید.

زندگی اتفاقی نیست بلکه پاسخی در برابر بخشش‌ها و داده‌های شماست. زندگی صدا و آهنگ خودتان است هر بعدی از زندگی‌تان بازتاب نیت و افکار شماست شما خالق زندگی‌تان هستید. گاهی وقت‌ها به دیگران فرصت می‌دهی که شادی تو را فراهم کنند و گاهی نیز آن‌ها این کار را آن چنان که تو می‌خواهی نمی‌کنند چرا؟ زیرا فقط یک نفر مسئول شادی و سعادتمندی تو است و آن، کسی نیست جز خود تو بنابراین والدین، فرزندان یا همسرت بر شادمانی یا سعادت تو کنترلی ندارند آن‌ها خیلی ساده فرصت این را دارند که در خوشی‌های تو سهیم باشند شادی تو در درونت قرار دارد تمام شادی تو در فرکانس عشق، بلندترین و قدرتمندترین فرکانس جهان قرار دارد.

راز در واقع در قانون جذب نهفته است هر آنچه به زندگی‌ات وارد می‌شود در واقع، تو خودت آن را به سوی زندگی‌ات می‌کشانی و به واسطه تصویر ذهنی‌ات است که آن را جذب می‌کنی، این همان تفکر خودت است هر آنچه در ذهنت جاری باشد آن را به سوی خود جذب می‌کنی.

برجسته‌ترین آموزگارانی که تا به حال زیسته‌اند به ما گفته‌اند که قانون جذب قدرتمندترین قانون کائنات است. از این قانون شاعرانی مثل ویلئام شکسپیر، رابرت برونینگ و ویلئام بلیک از اشعار خود یاد کرده‌اند و موسیقی‌دانانی مانند لودویگ فان بتهوون در موسیقی خود، هنرمندانی مانند لئوناردو داوینچی آن را در نقاشی خود ترسیم کرده‌اند و متفکرانی برجسته نظیر سقراط، افلاطون، رالف والدو امرسون، فیثاغورث، سر فرانسیس بیکن، اسحاق نیوتن، یوهان ولفگانگ ون گوته و ویکتور هوگو آن را در نوشته‌ها و تعلیماتشان گنجانده‌اند. قرنهاست که نام آنان باقی و آثار حماسی‌شان جاودانی است.

این، قانونی است که نظام کامل کائنات را در هر لحظه از زندگی تو و هر چیز مجردی که در زندگی‌ات تجربه‌اش می‌کنی معین می‌کند هر کسی و در هر جایی باشی قانون جذب کل تجارب زندگی‌ات را شکل می‌دهد و این قانون قوی از طریق افکارت کار خود را به انجام می‌رساند. تو خودت هستی که قانون جذب را جهت احترام فرامی‌خوانی و این کار را از طریق افکارت انجام می‌دهی. افرادی که ثروت را به سوی خود کشانده‌اند آگاهانه یا ناآگاهانه از راز استفاده کرده‌اند آن‌ها فقط فکر اجازه نمی‌دهند که هیچ گونه فکر متناقضی در ذهنشان ریشه بدواند.

مشخصات کتاب راز

مشخصات
نویسنده راندا برن
مترجم محمد صادق سبط الشیخ
ناشر انتشارات نیک فرجام
شابک 9789649913223
موضوع روانشناسی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
چاپ شده در ایران
تعداد صفحه 198
وزن 150 گرم

نظرات کتاب راز

 • کاربر کاربر

  کیفیت و محتوا بسیار عالی. قیمت ۶۳تومن و من در تخفیف ، ۱۳ تومن خریدم. اولین باره که میخوام کتاب بخونم. صدالبته که اینجور تخفیف ها منو بیشتر علاقه مند میکنه کتابهایی رو که محتوا و موضوعش رو دوس دارم بخرم و بخونم. واسه تخفیفایی که میذارید خیلی ممنونیم

 • کاربر دیجیکالا کاربر دیجیکالا

  کتاب خوبیه از نظر صحافی هم مشکلی ندارد جنس کاغذ خوبه انتشارات نیک فرجام هم که حرف نداره

 • کاربر کاربر

  خیلی خوبه پشیمون نمیشید

 • نیما مهدی پور نیما مهدی پور

  محتوای کتاب خوبه و توصیه میکنم اما از کیفیت کاغذ نگم که حالتون بهم میخوره

 • مریم اصفهانی مریم اصفهانی

  به نظرم کتاب شکرگزاری از همین نویسنده مفیدتر می تونه باشه. چاپ و کیفیت کتاب معمولی بود.

 • هانیه دهقان نژاد هانیه دهقان نژاد

  به نظرم با توجه به قیمت کم و محتوای خوب ارزشش رو داره که یک بار بخونی

 • محمد علی جامعی محمد علی جامعی

  کتاب فوق العادس متنشم عالی ولی چاپش و ورقه هاش زیاد جالب نبود درکل نسبت به قیمتش خیلی خوبه پشنهاد میکنم !

 • کاربر کاربر

  عالی ترین کتاب

 • کاربر کاربر

  کتاب دوس داشتنی ایه بسته بندیشم تمیزه ولی بعضی جاها ترجمش خوب جمله بندی نشده در کل خوبه

 • کاربر کاربر

  واقعا یکی از بهترین کتاب هاست حتما چندبار بخونید👌🏻

 • کاربر کاربر

  مال من از صفحه ۱۷ تا ۳۲ کتاب صفحات تکراری چاپ شده بود.

 • کاربر کاربر

  کتابش ترجمه روانی داره، برگه هاش سفیده اگر به قانون جذب علاقه دارید این کتاب گزینه خوبیه

 • سحر خدائی میلانی سحر خدائی میلانی

  تخفیف خوبی روی کتاب قرار داده شده بود. قیمت روی جلد ۹۶ هست در حالی که من ۲۰ گرفتم. کیفیت برگه ها و فونت خوب هست، محتوا و ترجمه هم که بسیار عالیه. پیشنهاد میکنم

 • کاربر کاربر

  عااااالیه حتما حتما پیشنهاد میکنم بخرید و زندگیتون رو اونجوری که دوست دارید بسازید من با خوندن این کتاب تمام اتفاق هایی که دوست دارم برام بیوفته رو تجربه کردم شخص مورد دلخواهم رو جذب خودم کردم

 • فاطمه پاک نیت فاطمه پاک نیت

  کتاب خیلی خوبیه. حتما پیشنهاد میکنم بخونید. خیلی انرژی و انگیزه توی کتاب وجود داره

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب راز