چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

معرفی و دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین رایگان به همراه خلاصه کتاب

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را می‌توان از بهترین کتاب‎ها در حوزه توسعه و رشد فردی دانست. کتابی که تاکیدش بر روی قدرت کلام و قانون جذب می‌باشد و به انسان‌ها می‌آموزد که با همین حرف‌هایی که در روزمره به زبان می‌آوریم می‌توانیم تاثیرات اساسی بر روی زندگی‌مان بگذاریم. اگر نام این اثر را یک اثر انگیزشی بگذاریم کار اشتباهی نکرده‌ایم، چرا که انسان‌های بسیاری را از اعماق ناامیدی به حال خوب رسانده است و در کشورهای گوناگون چندین و چند بار به تیراژهای بسیار بالا رسیده است. از جمله در ایران که بیش از 60 بار تجدید چاپ شده است. روی جلد این کتاب، نام چهار کتاب کوچکی که جمع آوری شده‌اند و در نهایت در این مجموعه گرد هم آمده‌اند را می‌بینیم:

 1. بازی زندگی و راه این بازی

 2. کلام تو عصای معجزه گر تو است

 3. در مخفی توفیق

 4. نفوذ کلام

با گذشت بیشتر از 30 سال از اولین سال انتشار کتاب که در سال 1989 بوده است، هنوز در لیست پرفروش‌ترین آثار انگیزشی جهان خودنمایی می‌کند و اصلی‌ترین دلیل آن می‌تواند تاثیرگذاری قابل توجه آن در لحظات حیات افراد باشد. نویسنده آنقدر دیدش مثبت و روشن بینانه است که خستگی خواننده را در حین و پس از آن به در می‌کند. وی اعتقاد دارد پایان دنیا به صلح و آرامش و موفقیت ختم می‌شود و هر آرزو و خواسته‌ای تحقق پیدا می‌کنند. در توضیح بیشتر کتاب خلاقانه چهار اثر، باید به قوانینی اشاره کرد که مولف با تکیه بر باورهای مذهبی و اطلاعاتی که در این زمینه پیدا کرده است، مورد اشاره و بیان جزئیات قرار می‌دهد. وی حتی در پایان هر مبحث، جملات تاکیدی را به خواننده ارائه نموده تا او با تکرارش و قرار دادن در ذهن نیمه هوشیارش به آنها رنگ واقعیت ببخشد. گاهی به تکرار برخی مطالب برخواهید خورد که شاید در مباحث قبلی هم عنوان شده‌اند اما این تکرار، خوشبختانه به صورتی ملال آور نیستند و بیشتر جنبه تاکید و آموزش بهتر را برای مخاطب دارا هستند.

اسکاول شین در خط به خط این کتاب سعی می‌کند به ما بفهماند که چه حصارهایی را ناخواسته به دور خود کشیده‌ایم. در حالی که تغییر نگرش باعث از بین رفتن این محدودیت‌ها می‌شود، محدودیت‌هایی که در قدم اول با کلام نامناسب جاری شده و متاسفانه با گذشت زمان و تکرار جملات نامناسب‌تر به آنها دامن زده می‌شود. او از جان مایه می‌گذارد تا به همگان بگوید تغییر نگرش خود را ابتدا از زبان و جملات‌تان شروع کنید و سپس تغییرات را هر چند کوچک ببینید و با ادامه این روند، متوجه عوض شدن نحوه تفکرتان شوید. وی از اهمیت قراردادن خواسته‌ها پیش روی خود توسط افراد می‌گوید که حتی در شرایط بسیار سخت و طاقت فرسا هم، پایبندی و ایمان به آنها پایانی ندارد جز لمس کردن اهداف و چه چیز بهتر و شیرین‌تر از این.

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب چهار اثر از فلورانس به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.


دانلود pdf کتاب چهار

درباره فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) متولد 24 سپتامبر سال 1871 می‌باشد. وی در آمریکا زاده شد و نویسنده‌ای صاحب سبک به شمار می‌آید و جدا از شغل نویسندگی، مشاوره‌هایی هم به افراد در زمان حیاتش می‌داد تا بتوانند از طریق مسائل متافیزیکی و معنوی خود را شفا دهند. اسکاول شین 69 سال عمر کرد و در سال 1940 چشم از جهان فرو بست. لحن ساده و شیوای خود را که باعث نفوذ کلامش میان همه علاقه مندان می‌شد را جاودانه ساخت. وی که زمانی در نیویورک به تدریس الهیات مشغول بود، تلاش‌هایی را برای بررسی و تبیین عقاید فرقه تفکر نو کرد و همین موضوع باعث شناخته‌تر شدن و البته محبوبیت بیشترش در میان مخاطبان شد. پیوستنش به فرقه تفکر نو و داشتن تفکر عمیق مثبت از او انسانی متفاوت ساخت.

این کتاب مناسب چه افرادی است؟

اشخاصی که می‌خواهند با بهره گیری از قانون جذب و جادوی کلام به خواسته‌هایشان در زندگی دست پیدا کنند، به گزینه خوبی رسیده‌اند و باید زودتر مطالعه آن را شروع کنند. منبعی گرانبها با بیانی روان و مناسب آدم‌هایی که خیلی ساده به دنبال اصل مطلب هستند و می‌خواهند به قدرت قانون جذب و جادوی کلام در زندگی‌شان با ذکر مثال‌های گوناگون به راحتی هر چه تمام‌تر پی ببرند.

فهرست کتاب

بخش‌های اصلی کتاب همان‌هایی هستند که بر روی جلد هم به آنها اشاره شده است. فصل اول، بازی زندگی و راه و رسم این بازی نام دارد که در آن نویسنده به قواعد بازی و پیروز شدن در آن پرداخته است. فصل دوم اینطور عنوان بندی شده که کلام تو عصای معجزه گر توست و در مورد اثر گذاری جالب واژه‌ها بر ذهن نیمه هوشیار انسان‌ها سخن می‌گوید. فصل سوم که در پنهان موفقیت نام گرفته، از راز موفقیت نمی‌گوید، بلکه آن را به نظامی تشبیه می‌کند که برای انسان توفیق را به ارمغان می‌آورد و نهایتا فصل چهارم نفوذ کلام می‌باشد که اذعان کننده آثار و ثمره کلام مفید و مخرب انسان‌هاست. یعنی در ابتدا آگاهی افراد به آنچه که ادا می‌کنند و سپس پذیرفتن و تغییر کلام برای خلق شرایط مورد دلخواهشان است که اهمیت بالایی دارد.

بخش‌هایی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند اما زندگی پیکار نیست، بازی است. عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ داد و ستد است زیرا آنچه آدمی بکارد همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند به خود او بازخواهد گشت و هر چه بدهد بازخواهد گرفت.

در کتاب مقدس می‌خوانیم که زندگی و مرگ در قدرت زبان است، پس آدمی می‌تواند با یک حرکت عصای کلام خود وضعیتی ناخوشایند را از میان بردارد یعنی به جای اندوه، شادمانی و به جای بیماری، تندرستی و به جای تنگدستی، فراوانی بنشاند.

خدای من خدای وفور برکت است و اکنون هر ناز و نعمتی را که آرزومند یا نیازمند باشم و بیش از آن را نیز به من عطا می‌کند.

انسان باید همواره شرایط خوب زندگی را از خداوند طلب کند. البته نه به این معنی که فقط روی یک خواسته ویژه تمرکز کند چون ممکن است که آن آرزو در دنیای واقع برای او سرانجام خوشی نداشته باشد.

گذشته و آینده، زمان حال را به سرقت می‌برند، تو امروز پیشرفت خواهی کرد چرا که امروز روز رسیدن به کمال است.

انسان نمی‌تواند با اصرار و اراده خود به ظاهر چیزی دربیاید که خود آن نیست، برای ثروتمند شدن باید با نظم و مقررات ثروتمندان زیست، هستند افرادی که دارایی خود را خرج کرده و سپس بیشتر جمع می‌کنند و همچنین هستند افرادی که برای ثروتمند شدن فقط دارایی جمع کرده و مانند فقرا زندگی کرده و می‌میرند.

محال است انسان چیزی را به دست آورد در حالی که خودش آن را به کسی نبخشیده، عشقی در حد کمال بورز تا عشقی در حد کمال بستانی.

وقتی امیدتان به خداست هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که حقیقی نباشد، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پایدار نباشد.

زندگی بازگشت اندیشه‌ها، گفتارها و کردارهای ماست که دیر یا زود به ما باز می‌گردد. تنها کسی که باید دگرگون شود خودتان هستید، خودتان که دگرگون شوید همه اوضاع و شرایط پیرامونتان نیز دگرگون می‌شود.

مهم‌‌ترین گام برای رسیدن به خواسته، درست طلبیدن آن است، انسان باید همیشه آن چیزی را بطلبد که حق الهی اوست.

در برابر شر مقاومت نکنید، مغلوب بدی نشوید در غیر اینصورت آن را بیشتر به سوی خود جذب می‌کنید. با کلام و قانون تبدیل، بدی را به نیکویی مغلوب سازید. هر وضعیت و شرایط نامتعادل، نشان از درون نامتعادل انسان است. اگر در باطن انسان ذره‌ای واکنش هیجانی نسبت به وضعیت ناهماهنگ وجود نداشته باشد، آن وضع بد برای ابد از سر راهش کنار می‌رود. پس کار آدمی همواره با خویشتن است.

نه هیچ انسانی دشمن توست و نه هیچ انسانی دوست تو، بلکه هر انسان معلم توست، پس آدمی باید غرور و تعصب را کنار بگذارد و آنچه را هر انسانی به ناچار باید به او بیاموزاند، بیاموزد تا هر چه زودتر درس‌هایش را فرا بگیرد و آزاد و رها شود.

آدمی باید مشتاقانه تسلیم اراده خدا باشد و صمیمانه اراده کند که اراده او را به جا آورد. این خواست خدا است که آرزوی درست دل هر انسانی را برآورد.

مشخصات کتاب چهار

مشخصات
نویسنده فلورانس اسکاول شین
مترجم فرشاد قدیری
ناشر نگین ایران
شابک 9786006230887
موضوع روانشناسی
رده‌بندی کتاب علوم اجتماعی و جامعه شناسی (علوم اجتماعی)
زبان نوشتار فارسی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
نوع کاغذ تحریر
نوع چاپ افست
تعداد جلد 1
تعداد صفحه 304
وزن 400 گرم
سایر توضیحات چهار صفحه اول رنگی ترجمه بسیار روان خوش دست کاغذ خارجی

نظرات کتاب چهار

 • محمدرضا روحی پور محمدرضا روحی پور

  از اون دست کتاب‌های تیراژ تجاری که متاسفانه عین نقل و نبات بین اندک قشر طالب کتاب تبلیغ و تمجید میشه، در برگیرنده‌ی نسخه‌های پیچیده شده‌ی یک انسان برای میلیون ها نفر توام با غیر واقعیات و انتقال انرژی کاذب به مخاطب. هیچ کس در دنیا نمی‌تونه برای شما مسیری تعیین کنه و به شما توصیه کنه که اگر این مسیر رو ادامه بدید حتمن موفق خواهد شد، نه کتاب، نه فیلم و نه تک جملات مشاهیر دنیا هیچ کدوم قرار نیست شما رو نجات بدن و مسیر زندگی تون رو تغییر بدن، بلکه این خود شما هستید که باید به دنبال مسیر مختص به خودتون بیفتید و در این راه، واقع‌بینانه به دنبال کسب حقیقت و علم و پیوند زدن اون با تجربه‌ی دنیای واقعی اطراف خودتون باشید. لطفاً به افرادی که تازه شروع به مطالعه می‌کنند این دست کتاب ها رو توصیه نکنید.

 • کاربر کاربر

  کیفیت چاپ و کاغذ خوبه، ترجمه ضعیفه، ایراد نگارشی داره، محتوی کلیشه ایه. این کتاب در واقع یه کتاب انگیزشی که به کارما و انرژی و ماورا طبیعت میپردازه، ولی به نظر من استدلال هاش خیلی ضعیفه همش مثال میزنه از کسایی ک اومدن بهش گفتن برامون دعا کن این با انرژی و دعا مشکلشونو حل کرده، من رو به شخصه قانع نمیکنه و اصلا شبیه تصوری نبود ک از یه کتاب معروف تو قرن 21 داشتم.. در کل اگر مذهبی باشید بیشتر باهاش ارتباط برقرار میکنید، چون قراره کتابی بخونید بر محوریت مسیح و خدا.

 • اعظم امراه نژاد اعظم امراه نژاد

  کتاب چرتیه. ارزش وقت گذاشتن نداره. نمیفهمم چطور بعضی کتاب ها انقدر بیخودی معروف میشن! واقعا بی محتوا و توخالی!!!!

 • محمدمهدی رحمان پور محمدمهدی رحمان پور

  این سبک کتابها خیلی زیاده، تمایل دارن با انرژی درمانی و مثبت نگری همه چیز رو تغییر بدن. باب میل من نبود. بسیار خسته کننده. از ابتدا تا آخر کتاب یکنواخت هست. پیشنهاد دو کتاب میدم. هنر شفاف اندیشیدن و هنر خوب زندگی کردن هر دو از رولف دوبلی. این دوتا خیلی بیشتر ارزش خواندن داره تا این

 • فاطمه کلیان فاطمه کلیان

  کتاب خیلی خوب و مفیدیه

 • کاربر کاربر

  تعریف این کتاب رو قبلنا شنیدم و بهم توصیه شده بود تهیه کردم و ده صفحه از اونو خوندم کل مطلبی که فهمیدم این بود که هر اتفاقی افتاد ، یه طوری سر خودت رو کلاه بزار تا اذیت نشی . واقعا با نگرش من متفاوته، حالا بقیه هم می خونم ببینم چی میگه

 • معصومه عباسی معصومه عباسی

  هر کتابی باید محتوای داشته باشه که به کار آید این کتاب اصلا معلوم نیست چی...

 • محسن صادقی محسن صادقی

  دوستان خواندن این اثر کاملا سلیقه ای است، ولی اصلا با روحیه و اندیشه من سازگار نبود ، گاها جملات انگیزشی و نقل قول های زیبایی دارد! ولی در کل نگرش نویسنده و مثال های آن اصلا برای من قابل درک نبود. من رو حساب تعاریف دوستان خریدم ولی افسوس بدلیل عدم کشش مطالب، خواندن این اثر را نصفه رها کردم

 • هانیه رئیسی هانیه رئیسی

  کتاب خوبیه دوسش داشتم

 • فاطمه محمدی فاطمه محمدی

  تعریف این کتاب رو من زیاد شنیدم هنوز نخوندم ش با توجه به اینکه در آف خریدم ، از خریدم راضی م خیلی هم دنبال این کتاب میگشتم کیفت چاپ و... خوبه مرسی دیجی

 • کاربر کاربر

  اصلا نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم،محتویات انگیزشی و تو خالی.دریغ از اندکی استدلال

 • زیبا پورنجفی زیبا پورنجفی

  افتضاح ترین کتابی که میتونستم بخرم بسیار زرد بود جملاتی ساده که هیچ بار آموزشی نداره و همش به تنبلی و تلاش نکردن تشویق میکنه و انتظار داره با توکل به خدا به اهدافت برسی! نویسنده بسیار ادعای دانایی داره و چندین بار یه کتاب خودشو معرفی میکنه ،ارزش خرید نداره و توصیه میکنم از کتابخون های واقعی بخواین بهتون کتاب معرفی کنن!

 • کاربر کاربر

  واقعا کتاب عالی ومفیدی هستش

 • محمد امیری راد محمد امیری راد

  کتاب فوق العاده ای هست . ولی باید به درک کاملش برسی تا بفهمی که منظور اصلی کتاب چی هست

 • مرجان شریفی مرجان شریفی

  کتاب سالم و با بسته بندی عالی به دستم رسید از فروشنده عزیز سپاسگزارم

 • امیر نظری امیر نظری

  این کتاب رو بخاطر اینکه زیاد ازش تعریف شده خریدم، اما اصلاااااااا کتاب مناسبی نیست؛ دلیل: اگر کتاب رو مطالعه کنید، میبینید نویسنده همش میگه فلان شخص اومد براش دعا کردم، چقد پول بهش رسید!!! دعا کردم براش، زندگیش به راه افتاد!!! انگار جادوگره!!!!!!!! یه کتاب خیالی و به دور از واقعیته که فقط و فقط خواننده رو متوهم میکنه. بجاش کتابای برایان تریسی رو بخونید که محتوای ارزشمند داره و نه فقط اینکه شما رو متوهم کنه!!!!!

 • فرهنگ فاضلی فرهنگ فاضلی

  واقعا تعجب آوره این همه نظر مثبت راجب کتابی که از اول تا آور یک حرف رو تکرار میکنه و بصورت ناشیانه ای فقط میگه مثبت فکر کنین. امتیاز این کتاب در به وضوح نشون میده برای خرید کتاب زیاد نمیشه به دیدگاه و امتیاز دیگر کاربران اعتماد کرد.

 • فاطمه عزمی فاطمه عزمی

  فقط دو ص از کتاب رو خوندم کلش دستم اومد کل محتوا خرافات و اعتقاد به ماورا و چرند بود،اگر فردی خرافاتی هستین حتما بخونین صد درصد لذت میبرید

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب چهار