قانون توانگری اثر کاترین پاندر

معرفی و دانلود کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر رایگان به همراه خلاصه کتاب

کاترین پاندر در کتاب منحصر به فرد قانون توانگری حق فقیر بودن را از هر انسانی سلب می‌نماید و اذعان می‌کند که حتی گردی از طلا که در هوا وجود دارد متعلق به افراد است. در واقع منظورش این است که نیرویی اعجاب‌انگیز در وجود همه آدم‌ها از سوی خداوند به امانت گذاشته شده است که باید به وسیله تفکری توانگرانه در راستای دستیابی به موفقیت مورد استفاده قرار گیرد. او هوشمندانه کلمه توانگر را در عنوان کتابش به کار برده است که به همگان بفهماند کسب موفقیت فقط به منظور رسیدن به شرایط مالی فوق‌العاده نیست، بلکه رسیدن به جایگاه اجتماعی شایسته، کامیابی در رابطه عاطفی و در کل بدست آوردن نتایجی رضایت بخش در زمینه مادی و معنوی، باید هدف اصلی تمام انسان‌های کره زمین باشد.

برای مثال ممکن است برای یک نفر بدست آوردن سلامتی‌اش در اولویت باشد یا برای دیگری رسیدن به جایگاه والای علمی هدف زندگی‌اش تعرف گردد و یا تفریح و گردش و رفتن به مسافرت‌های گوناگون برای برخی دیگر، معنای حیات باشد. بنابراین مقصود هر آنچه که باشد، نتایج مطلوب نقطه مشترک تفکر توانگرانه خواهد بود و پاندر با کتابش سعی بر آن دارد که قدرت و توانایی بالقوه در افراد را بالفعل سازد. کنترلی که ما به عنوان اشرف مخلوقات باید بر روی کوچکترین افکار و اندیشه‌هایمان داشته باشیم به شدت مورد تاکید مولف بوده و هست و وی با یک دستورالعمل واضح و ساده که شامل قدم‌های مختلفی مانند قانون خلا، قانون خلاقیت و استقلال مالی می‌باشد به مانند یک استاد زبردست آن را به دانش‌آموزانش می‌آموزد. جزئی نگر بودن و در عین حال بیان ساده و روان از دیگر ویژگی‌ها و نقاط عطف اثر تالیفی کاترین پاندر به شمار ‌می‌روند.

دانلود کتاب قانون توانگری

در ادامه می‌توانید علاوه بر خلاصه کتاب متنی، به خلاصه صوتی کتاب قانون توانگری گوش دهید و آن را دانلود کنید:


دانلود pdf کتاب قانون توانگری

درباره کاترین پاندر

کاترین پاندر (Catherine Ponder) متولد روز 14 فوریه سال 1927 کارولینای جنوبی ایالات متحده می‌باشد وی که در سال 1956 درجه کارشناسی علمی در آموزش و پرورش را دریافت کرده است از سال 1958 به عنوان یک کشیش تاکنون فعالیت می‌کند و در کلیسا‌های گوناگونی از جمله آستین ایالت تگزاس، سن آنتونیو و کلیفرنیا حضور داشته است. او آثار بسیاری را تالیف نموده که برخی از آن‌ها: چشم دل بگشا، قدرت دعا، پیدایش میلیونر‌ها و از دولت عشق، می‌باشند.

کتاب قانون توانگری مناسب چه افرادی است؟

اشخاص بسیاری در سر تا سر دنیا وجود دارند که بنا به دلایل مختلف به بن بست‌هایی در زندگی‌شان در ابعاد مختلف از جمله مالی و عاطفی رسیده‌اند لذا برای آنکه این افراد بتوانند از اینگونه مخمصه‌ها ر‌هایی یابند خواندن این کتاب پیشنهاد بسیار خوبی برایشان می‌باشد.

فهرست کتاب

قانون توانگری که به قلم مولف شامل زیرمجموعه‌های مختلفی می‌باشد در 18 فصل که هر کدام در بر دارنده بخش‌های کوتاه و بلندی هستند و قوانین و توضیحاتی را در خود جای داده‌اند در اختیار خوانندگان مشتاق قرار گرفته است.

بخش‌هایی از کتاب قانون توانگری

اندیشیدن به آرزو‌های خویشتن، بیان سازنده آن‌ها از طریق نوشتن، تعیین زمان دلخواه برای برآورده شدن آن‌ها و دعا برای اینکه لطف خدا شامل حال آن آرزو‌ها شود دارای اقتداری شگفت‌انگیز است. چه بسا ساده لوحانه بنماید ولی معمولاً حقیقت‌های بزرگ و اسرار قدرتمند، ساده‌اند آنقدر ساده که انسان عادی با کوشش برای یافتن راهی دشوارتر آن‌ها را نادیده می‌گیرد.

اگر در زندگی آتان طالب موهبتی عظیم هستید بی‌درنگ خلا بیافرینید تا بتوانید موقعیت دلخواهتان را دریافت کنید اگر در گنجه لباس شما، لباس‌هایی هست که دیگر برای شما مناسب نیست اگر در خانه یا محل کار لوازمی دارید که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، اگر در بین دوستان و آشنایان افرادی را می‌یابید که دیگر معاشرت با آن‌ها را برای خود مناسب نمی‌یابید، همه چیز‌ها و روابط مرئی و نامرئی غیر لازم را از زندگی‌تان بیرون برانید و ایمان داشته باشد که همه آنچه را به راستی می‌خواهید و آرزومند آن هستید به دست خواهید آورد.

آدمی با اندیشه‌هایش، کلید اوضاع و شرایط را می‌چرخاند، همه عوامل تحول و تجدید حیات برای اینکه آنچه را اراده می‌کند از خویشتن بسازد، پیشاپیش در درون خود اوست.

کار یک تعمیرکار ساعت کساد بود صبح که داشت سوار اتوبوس می‌شد قانون توانگری، تشعشع و جاذبه را به خاطر آورد و در دلش تکرار کرد: هم اکنون همه چیز و همه کس مرا توانگر می‌سازد. در چند روز آینده چندین مشتری جدید برای تعمیر ساعت و جواهر به مغازه‌اش آمدند و ناگهان آنقدر برایش کار آوردند که چند هفته فرصت نداشت سرش را بخاراند.

معمولاً تا خودتان را از شر آنچه نمی‌خواهید خلاص نکنید نمی‌توانید دریابید که به راستی چه چیز را می‌خواهید. به تجربه‌های زندگی خودتان نگاه کنید، در تجربه‌های زندگی در می‌یابید هر گاه نتوانسته‌اید به موهبت دلخواهتان برسید به این دلیل بوده است که می‌بایست چیزی را ر‌ها می‌کردید تا برای خواسته خود جا باز کنید. جوهر‌های نو نمی‌توانند در جایگاه آشفته بنشینند.

پزشکی را می‌شناسم که می‌گوید اگر مشکلات مالی نبود مطب او همیشه خالی می‌ماند زیرا بیشتر مردم به خاطر نگرانی، فشار و تنش‌های مالی بیمار می‌شوند بیمارستان‌های روانی پر از بیمار‌هایی است که سال‌ها زیر فشار‌های مالی بوده‌اند و این تنش، ذهن و جسم آن‌ها را از کار انداخته است.

مجبورید ثروتمند باشید زیرا حق ندارید فقیر باشید زندگی کردن و ثروتمند نبودن حتماً بداقبالی است و بدبختی مضاعف، آنکه به همان اندازه که می‌توانید فقیر باشید می‌توانید ثروتمند شوید. این وظیفه بی‌چون و چرای ماست که از راه‌های شرافتمندانه ثروتمند شویم و البته راه شرافتمندانه تنها راهی است که به سرعت ما را به سوی ثروت می‌کشاند.

شاید به ذهنتان برسد فردی که کمبود مالی دارد چگونه ممکن است بخشنده باشد و به دیگران کمک کند؟ همیشه چیزی برای بخشیدن به دیگران وجود دارد. این کمک و بخشش می‌تواند محسوس و غیر محسوس باشد. بخشش باعث نزدیکی فرد به خداوند می‌شود در این صورت خداوند غنی و مهربان به او کمک می‌کند که راحت‌تر به ثروت و توانگری برسد.

یک خانم بیوه به همراه چند فرزندش روزی با یک مشاور تماس گرفت او هیچ پول و غذایی برای رفع نیاز‌های فرزندانش نداشت ظهر شده بود و فرزندانش دو روز بود که غذا نخورده بودند و او بسیار ناامید و ناراحت بود. مشاوری که با آن تماس گرفته بود کاملاً موقعیت او را درک می‌کرد و می‌دانست که چه شرایط سخت و نامساعدی دارد. مشاور از تاثیرات تفکر توانگر اطلاعات کافی داشت. او می‌دانست که تنها با فکر کردن و تفکر توانگر این فرد می‌تواند نیاز‌های خود را برطرف کند. با قدرت تفکر توانگر فرشتگان بخشی از نیاز‌های ما را برطرف خواهند کرد.

مشاور در وخیم‌ترین وضعیت زندگی این خانم او را از وجود اصول سحر‌آمیز تفکر توانگر باخبر کرد با شگفتی عجیبی از جادوی قدرتمند قانون بخشش صحبت می‌کرد: در این قانون، قدرت با بخشیدن هر چیزی در اشکال مختلف، افزایش یافته و مشکلات شما را حل می‌کند. عکس العمل زن بیوه در مورد قانون بخشش و جذب، مثل عکس العمل من و شما بود. او با گریه می‌گفت: همین؟ من هیچ چیزی برای بخشیدن ندارم. مشاور با آرامش و اطمینان پاسخ داد: عزیزم هیشه چیزی برای بخشیدن هست ولی شاید در نگاه اول متوجه امکان بخشش آن نشویم.

مشخصات کتاب قانون توانگری

مشخصات
نویسنده کاترین پاندر
مترجم گیتی خوشدل
ناشر پیکان
شابک 9789643280840
موضوع عرفان
رده‌بندی کتاب عرفان و تصوف (دین)
گروه سنی بزرگسال
نوع جلد شومیز
قطع رقعی
تعداد صفحه 350
تعداد جلد 1
وزن 389 گرم

نظرات کتاب قانون توانگری

 • مصطفی ذوالفقاری مصطفی ذوالفقاری

  واقعاً کتاب فوق العاده ایه کلاً کتاب های کاترین پاندر به دلیل نثر روان و مثال های عینی که میزنه همراه با ترجمه های روان خانم گیتی خوشدل میتونه تغییر و تحول عظیمی در آدم و زندگیش بوجود بیاره من پیشنهاد میکنم اول کتاب از دولت عشق اثر همین نویسنده و ترجمه ی همین مترجم رو بخونید بعد این کتاب رو بخونید و بعد کتاب چشم دل بگشا از همین نویسنده( کاترین پاندر) رو بخونید پیشنهاد دیگه ای هم که دارم اینه که یه دفترچه کوچیک داشته باشید موقع مطالعه این کتاب ها و نکات خوب و جملات تاکیدی داخل کتاب هاش رو تو دفترچه‌تون بنویسید و همیشه همراهتون باشه و بتونید تو مراحل مختلف و موقعیت های مختلف زندگی تون ازش استفاده کنید امیدوارم تونسته باشم با نظرم کمکتون کرده باشم

 • نرگس شهسواری نرگس شهسواری

  این کتاب رو ۴ بار خوندم و میتونم بگم فوق العاااادست.البته بهتره قبلش کتاب چشم دل بگشا اثر همین نویسنده رو بخونید...اگر فکر میکنید به هیچی تو.زندگی نرسیدید و میخواید زندگی تون رو متحول کنید دقیقا ب نکات این کتاب عمل کنید..

 • رضا ستوده پور رضا ستوده پور

  فوق‌العاده‌س

 • امیر شاکرمی امیر شاکرمی

  به نظرم از کتاب های عمل کردنی و بسیار مفید هست برای آنان که می خواهند تغییر کنند. ترجیحا یادداشت بردارید ترجیحا کمتر از یک بار نخونید و حتما عمل کنید تا نتیجه بسیار خوبی بگیرید ترجمه های خانم خوشدل عالی هستند پیشنهاد می کنم

 • نسیم نیک نفس نسیم نیک نفس

  کتابش خیلی عالی و تائثیر گذاره ،توصیه میکنم اگر واقعا میخواهید موفق بشید هم روحی هم جسمی این کتاب را حتما مطالعه کنید.فوق العادست.البته عمل کردن هم مهمه.با آرزوی موفقیت برای همه💕

 • dorna keshavarzi dorna keshavarzi

  پیشنهاد میدم این کتاب رو بخونید.

 • معصومه سلیمی معصومه سلیمی

  کتاب خیلی مفیدیه.راهکارهای خوبی واسه شرایط مختلف زندگی داره.

 • علی صدایی علی صدایی

  کتاب عالی و با ارزش فراوان حتما بخونیدش

 • غزاله عبادی غزاله عبادی

  بهترین کتابی که تا به این لحظه خوندم واقعا تاثیر خوبی توی راه و روش درست زندگی کردن داره عالیه حتما بخونید

 • نسرین نادری نسرین نادری

  ممنون از

 • فرهاد برگی لاله فرهاد برگی لاله

  خیلی عملی ومورد استفاده است آدم نمیتونه واقعا درک کنه که چطور با گفتار و اندیشه های خیلی بظاهر ساده میشه اینهمه کارهای خوب وارزشمندکرد.

 • کاربر کاربر

  کتاب عالی بگیرین حتما شک نکنین شارژ میشین

 • عباس شموسی عباس شموسی

  عالی ومفید

 • کاربر کاربر

  کتاب عالی

 • فاطمه نادری فاطمه نادری

  من کلا عاشق کتابم ازون گذشته این کتاب کاترین پاندر با ترجمه گیتی خوش دل بی‌نظیر در تغییر روحی و بالا رفتن ارتعاش

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب قانون توانگری