خودت باش دختر اثر ریچل هالیس

معرفی و دانلود کتاب خودت باش دختر اثر ریچل هالیس رایگان به همراه خلاصه کتاب

کتاب خودت باش دختر توسط ریچل هالیس به تالیف درآمده است که با نام دیگری تحت عنوان صورتت را بشور دختر جان، هم در بازار‌های جهانی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. اثر پرفروش سال 2018 که همچنان از استقبال خوبی در میان مخاطبان برخوردار است. هسته اصلی صحبتش در مورد عزت نفس است که تاثیر بی‌بدیلی بر روی توسعه و رشد فردی انسان‌ها دارد. این کتاب همچون اثر دیگر هالیس شاید در نگاه اول برای بانوان مناسب به نظر برسد اما با پرداختن به محتوای آن متوجه خواهید شد که مطالب مفیدی برای آقایان هم دارد که می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. کتاب پرفروش آمازون و نیویورک تایمز در فهرستش از 20 دروغ بزرگ که جامعه به خورد ذهن انسان‌ها می‌دهد، رونمایی می‌کند تا خواننده‌اش پس از متوجه شدن آن‌ها را دور ریخته و ساختار عزت نفسش را از نو بسازد سپس به درس‌هایی که موجب تغییراتی اساسی در زندگی افراد می‌شود می‌پردازد.

به عنوان درس اول انسان باید محکم و دقیق این مطلب را بفهمد که پذیرش خودش، کلید اصلی شعف و شادمانی او خواهد بود در حالی که یکی از دروغ‌های جامعه به خیلی‌ها اینطور القا نموده که چیز‌های دیگری مانند اتومبیل، همسر و شغل می‌توانند او را خوشحال کنند. اگر این دروغ باور شود و درسی که گفته شد فراگرفته نشود یک شخص هرگز نمی‌تواند از داشته‌هایش راضی باشد. عقب انداختن اموری که به اهداف اصلی‌مان مربوط می‌شوند و عمل نکردن به قول‌هایی که به خود می‌دهیم، از دیگر دروغ‌هایی است که باید با آن مقابله کرد و در عوض به زمانبندی‌ها پایبند بود، یعنی به قول‌ها وفادار بود تا ضمیر ناخودآگاهمان هم این حقیقت را بپذیرد که ما هر آنچه را می‌خواهیم به دست خواهیم آورد زیرا برنامه‌ریزی می‌کنیم و مطابق با آن و بدون معطلی دست به عمل می‌زنیم.

اینکه افراد در مرحله اول خود را کافی و دوست داشتنی بدانند و در گام بعدی رابطه عاشقانه‌شان را نه تنها با دیگران مقایسه نکرده بلکه آن را با طراوت و دلنشین نگه دارند از درس‌های بعدی است که هالیس بر روی آن با استفاده از راهنمایی مشاوران و متخصصان حوزه خودشناسی تاکید دارد. استقلال شخصیتی و به دوش کشیدن مسئولیت تمام تصمیمات و انتخاب‌هایمان، آنهم در هر موقعیتی نکته بسیار مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. به معنای دیگر می‌بایست با تمام وجود درک کنیم که کنترل اتفاقات زندگی فقط در دستان خودمان است و هیچ انسان دیگری در این میان دچار منفعت یا ضرر آنچه که ما به آن می‌اندیشیم و عمل می‌کنیم نخواهد شد. قدر دانستن لحظات زندگی که برای هر کدام از انسان‌ها تنها یکبار رخ می‌دهد مورد دیگری است که باید بسیار جدی گرفته شود و زنان و مردان نباید آن را به کام خود تلخ کنند زیرا زمان زودتر از آنچه که تصور می‌شود می‌گذرد و استفاده نکردن از چنین نعمتی حسرتی بزرگ را در دوران پیری به همراه دارد و درس‌هایی دیگر که مولف با شفافیت توضیحات کاملی در موردشان داده است و خواندن کامل این کتاب بهتر و دقیق‌تر شما را راهنمایی خواهد نمود.

دانلود کتاب خودت باش دختر

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب خودت باش دختر به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.


دانلود pdf کتاب خودت باش دختر

درباره ریچل هالیس

ریچل هالیس (Rachel Hollis) در روز 19 ژانویه سال 1983 در ایالات متحده آمریکا متولد شد و مولف آثار پرفروشی همچون: شرمنده نباش دختر و خودت باش دختر، می‌باشد که هردوی آن‌ها پس از ترجمه در بازار نشر و چاپ ایران هم به کتاب‌هایی محبوب تبدیل شده‌اند. وی که موسس یک شرکت رسانه‌ای به نام شیک مدیا می‌باشد سایتی هم دارد که در آن همچون موسسه‌اش در زمینه سبک زندگی فعالیت‌هایی می‌کند و بسیاری او را به عنوان یک بنیانگذار سبک جدید در زمینه رشد فردی و عزت نفس برای زنان می‌دانند.

کتاب خودت باش دختر مناسب چه افرادی است؟

کتاب معرفی شده مناسب حال تمام افرادی است که در مسیر پیمودن برخی ناهمواری‌ها در زندگی‌شان بسیار جدی هستند که به اهداف ترسیم شده‌شان دست پیدا کنند و بهترین شرایط روحی، جایگاه شفلی، اجتماعی و درآمدی را هم از آن خود نمایند. لذا فارغ از جنسیت هر انسانی که می‌خواهد به بهترین موقعیت روحی و روانی و البته شرایطی در خور در زندگی‌اش دست یابد بدون درنگ مطالعه کتاب خودت باش دختر پیشنهادی فوق‌العاده برایش محسوب می‌گردد.

فهرست کتاب

کتاب خودت باش دختر در 4 فصل که در زیر مجموعه هر فصل، دروغ‌هایی با عناوین مشخص مطرح شده‌اند طبقه‌بندی گردیده است. مجموع عناوین دروغ‌ها 20 مورد بوده و پس از مقدمه، در قسمت‌هایی کوتاه و بلند به شرح آن‌ها پرداخته شده است.

بخش‌هایی از کتاب خودت باش دختر

زندگی تو فقط به خودت بستگی دارد تو خودت کنترل زندگی‌ات را در دست داری تو تنها یکبار و فقط یکبار شانس زندگی کردن داری و این زندگی دارد از دست می‌رود.

زندگی نباید به معنای زنده ماندن باشد بلکه باید به معنای زندگی کردن باشد.

وقتی واقعاً چیزی را بخواهید راهی پیدا خواهید کرد وقتی چیزی را نمی‌خواهید بهانه پیدا می‌کنید.

شما باید شاد بودن، شکرگزار بودن، و رضایت را انتخاب کنید اگر هر روز بدون توجه به اینکه کجا قرار دارید یا چه اتفاقی می‌افتد این انتخاب را داشته باشید خوشحال خواهید بود.

خداوند زمان‌بندی کاملی دارد امکان زیادی دارد با قرار نگرفتن در جایی که تصور می‌کردید باید آنجا باشید دقیقاً در همان جایی قرار بگیرید که می‌خواستید به آنجا برسید.

من اینجا هستم چون اجازه ندادم شرایط روحی بد، حرف آخر را در زندگی‌ام بزند چون اجازه ندادم قدرت کابوس‌هایم بیشتر از رویا‌هایم شود چون اجازه ندادم شرایط سخت مرا ضعیف کند و برعکس اراده کردم تا با آن قوی‌تر شوم. اگر دنبال اتفاقات خوبی که بعد از سختی‌ها پیش می‌آید نگردیم، کل زندگی‌مان را تلف کرده‌ایم.

شادی به اینکه کجا هستی ربطی ندارد بلکه به کسی که هستی مربوط می‌شود.

اگر واقعاً قرار باشد به عهدی که با خود بسته‌اید وفادار باشید همان لحظه شروع خواهید کرد.

رویای شما ارزش جنگیدن و مبارزه کردن را دارد با اینکه نمی‌دانید زندگی چه اتفاقاتی پیش روی شما قرار می‌دهد و کنترل شرایط در دست شما نیست ولی باید به مبارزه برای رسیدن به رویای خود ادامه دهید.

مقایسه، مرگ لذت و شادی است و ایام را به کامتان تلخ می‌کند تنها شخصی که باید از آن بهتر باشید خود دیروزتان است.

کلمات ما قدرت دارند اما این اعمال ما هستند که زندگی ما را شکل می‌دهند.

زندگی قرار نیست همیشه شما را تحت فشار قرار دهد زندگی به معنی زنده ماندن نیست بلکه باید آن را زندگی کنید.

برادر بزرگم رایان بسیار مهربان بود. او خوش تیپ و دوست داشتنی بود و استعداد عجیبی در یاد گرفتن موسیقی داشت مانند یک بزرگتر از من مراقبت می‌کرد و پایه ثابت بازی‌هایم بود. تا زمانی که پانزده سالم شد و بیماری او عود کرد. افراد زیادی هستند که بیماری جنون در خانواده‌شان را مخفی می‌کنند اما من می‌خواهم با آن روبرو شوم با آن لحظه که حالش خیلی بد بود و دستش به تفنگ رسید و جنازه‌اش را برای من گذاشت و کابوس‌های شبانه. نمی‌خواهم حالتان را خراب کنم نمی‌خواهم از اینکه سال‌ها هر آدم خوابیده یا بی‌حرکتی را می‌دیدم فکر می‌کردم مرده، از اینکه برای پاک کردن رد خون روی دیوار اتاقش از تنها رنگ موجود در خانه یعنی نقره‌ای استفاده کردند و من هر جا لکه‌ای نقره‌ای می‌بینم حالم بد می‌شود، صحبت کنم.

شاید اگر دوران سختی را سپری نکرده باشید حرف‌های من چرت و پرت به نظر برسند اما خواهر جان، همه ما روزی در چنین شرایطی خواهیم بود اگر نتوانیم قوی بمانیم کل زندگی را از دست می‌دهیم، از دست دادن برادرم بدترین اتفاق زندگی‌ام بود اما اجازه ندادم مسیر زندگی‌ام را تغییر دهد من با او بخشی از قلبم را از دست دادم اما هنوز اینجا هستم چون این واقعیت است.

شما این فصل را پشت سر خواهید گذاشت این نیز بگذرد بقیه زندگی خود را به دلیل یک فصل سخت در سراشیبی قرار ندهید. جستجوی علت و ریشه رفتار در بزرگسالی همان چیزی است که باعث می‌شود بتوانید بر عادات ناسالم غلبه کنید.

دوستان، زندگی در مورد هدف یا رویایی که می‌بینید نیست بلکه در مورد کسی است که در مسیر رسیدن به آن هدف به آن تبدیل می‌شوید.

تنها چیزی که از تسلیم شدن بدتر است این است که آرزو کنی ای کاش تسلیم نشده بودی.

شما می‌مانید پس باید عبور کنید و چیزی در زندگی‌تان به دست می‌آورید که او را خوشحال کند اما وقتی از عبور حرف می‌زنم منظورم جنگیدن است و درد و رنج، مانند گردابی است که اگر برای نجاتتان با آن نجنگید غرق می‌شوید اما وقتی می‌جنگید قوی‌تر شده و شخصیتتان را شکل می‌دهید. من معتقدم هر اتفاقی هدف خاصی را دنبال می‌کند حتی اگر توجیهی نداشته باشد.

تغییر دادن مکانتان شما را تغییر نمی‌دهد این کار فقط نمای خارجی پنجره را تغییر می‌دهد باید انتخاب کنید که خوشحال، سپاسگزار و راضی باشید. اگر هر روز بدون توجه به اینکه در کجا هستید یا چه اتفاقی می‌افتد این انتخاب را انجام دهید در نهایت خوشحال خواهید شد.

شما ساخته نشده‌اید که کوچک باشید دیگر دختر کوچکی نیستید شما یک زن بالغ هستید و وقت آن رسیده است که بزرگ شوید.

زندگی شما قرار است سفری از یک مکان منحصر به فرد به مکانی دیگر باشد قرار نیست یک چرخ و فلک باشد که شما را بار‌ها و بار‌ها به نقطه مشابهی برمی گرداند.

مشخصات کتاب خودت باش دختر

مشخصات
نویسنده ریچل هالیس
مترجم هدیه جامعی
ناشر نشر کتاب کوله پشتی
شابک 9786004611701
رده‌بندی کتاب روان‌شناسی (فلسفه و روان‌شناسی)
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
گروه سنی بزرگسال
تعداد جلد 1
تعداد صفحه 232

نظرات کتاب خودت باش دختر

 • تکتم نوبری تکتم نوبری

  متاسفانه اطلاع رسانی در سایت برای کتابها کافی نیست. من بدنبال آثار خانم ریچل هالیس بودم و سه تا کتاب به من معرفی شد. من دوتا کتاب رو سفارش دادم. یکی به نام خودت باش دخترجان از یک انتشارات و با یک قیمت. کتاب دیگه صورتت را بشور دخترجان بود از انتشارات دیگر و قیمت متفاوت. پس از خریداری و ارسال متوجه شدم هر دو کتاب یکی است و انتشارات و مترجم متفاوت بودند که عنوان ها فرق می کنه. الان دو کتاب یکسان دارم.... هیچ توضیحی هم در سایت موجود نبود. تفاوت قیمت و عنوان بنده رو به اشتباه انداخت

 • حمید احمدی حمید احمدی

  کتاب خوبیه ولی وقتی از یه انتشارات offمیخوره حتما یه مشکلی داره ماله من بیشتر 20 صفحه اصلا قابل خوندن نیست

 • خانم شهری خانم شهری

  خوندن این کتابو به همه ی دختر ا پیشنهار میکنم هرچند اقایونم از خوندن این کتاب کم سود نمیبرند

 • Z N Z N

  دوستان دقت بفرمایید: به جرات میتونم بگم اگر خانم تحصیل کرده (منظور سطح علمی در مقاطع تحصیلات تکمیلی) هستید این کتاب بدرد شما نخواهد خورد. این کتاب رو یه نویسنده ای نوشته که سطح سوادش دبیرستان هست و قلم بسیار ضعیفش باعث ترجمه های ضعیف شده (پس تقصیر مترجم نیست دوستان). این کتاب در واقع برای زنان خانه دار هست ایشون خودش تو سن کم ۴ تا بچه داره و اداره کننده چند شرکت و فقط از تجربیاتش میگه و فقط بر پایه تجربه است نه تحقیقات علمی. کلمات انگیزشی ایشون هم کلیشه ای هستش. بنده کتابهای زیادی رو در این زمینه خوندم به نظرم کتاب های باربارا دی آنجلس ۹۰ درصد قوی تر از این کتاب هست مثلا کتاب رازهایی درباره زنان و مردان خانم باربارا دی آنجلس فوق العاده ست و پایه علمی و تجربی رو با هم داره و واقعا یک زن قوی خواهد ساخت. اما خانم ریچل فقط یه دختر بسیار فقیر بوده که تونسته با تاسیس شرکت و نوشتن کتاب پولدار بشه همین و یه زن خانه دار با ۴ بچه اون خم تو سن کم! خیلی جاها گفته حتی وقت نداره شوهرش رو ببینه مسلما قدرت اداره یه مرد رو نداره اون عاشق بچه ست و شرکت هاش همین. این که شوهرش با کسی دیگه ای باشه (که هست) براش اهمیت نداره چون از این سخت ترش رو ام دیده اون تمام موفقیتش بچه و کارش هست (هرچند در کتاب از شوهرش حرف میزنه ولی با تحقیق در این باره متوجه شدم که اون عاشق بچه و کارشه و قدرت اداره مرد رو نداره) یعنی زندگی عاشقانه با یه مرد. دوستان کتاب های باربارا دی آنجلس به شدت قوی هست اون قدرت دستیابی به خیلی از مردهارو داشته و خیلی واضح توضیح میده چطور میتونید بدست بیارید و حتی تو موفقیت کاری هم خیلی میتونه کمک کننده باشه در رابطه با زندگی شخصی هم ایشون روان شناس هست و در کارش هم موفق بوده و سرش رو هم با بچه های زیاد شلوغ نکرده که نتونه به شوهرش برسه.

 • سینا شهابی سینا شهابی

  کتاب بسیار خوبیه ، واقعا عالی بود ؛ همه‌ی دختر ها باید بخوانند که هیچ پسرا هم از خوندنش کم سود نمیبرن چیزایی یاد میگیرن که تو زندگی مشترک خیلی به دردشون میخوره

 • کاربر کاربر

  دوستی که گفتن کتاب رو میخوان مرجوع کنن چون کاغذش کاهی هست باید بگم که کاغذها کاهی نیستن اگر کاهی بود که قیمت متفاوت میشد اینها کاغذ بالک سوئد هستن که داخل کتاب هم نوشته فوق العاده سبک تر از کاغذ معمولی هست و اصلا چشم رو اذیت نمیکنه اتفاقا از سفید خیلی بهتره نظر من یک کتاب اینجوری امتحان کنید

 • زهرا دست غیبی زهرا دست غیبی

  واقعا یه کتاب عالیه از نظر محتوا و به همه دخترا و خانم ها پیشنهاد میکنم بخوننش شاید بطور کامل دهنیتشون عوض نشه ولی حتما یه تغییرات کوچیکیو تو خودتون حس میکنین

 • الهام برخورداری الهام برخورداری

  این کتاب خیلی خیلی عالیه پر فروش ترین کتاب نیویورک تایمز در سال 2017 شد و به خانم ها کمک میکنه خودشون بیشتر دوست داشته باشن قدرتمندتر باشن و بهتر با مشکلات زندگی کنار بیان و ویژگی خیلی مثبتش این هست که خانم ریچل هالیس در این کتاب به نوعی داستان زندگی واقعی خودشو تعریف میکنه و از مشکلاتی که در مسیر زنگی پشت سر گذاشته صحبت میکنه

 • کاربر کاربر

  این کتاب بیشتر برای این که اسم دختر روشه فروش میره شما یه کتاب بنویس چمیدونم مثلا باحال باش دختر یا کج باش دختر نون بخور دختر و.... راحت فروش میره ،محتوا صفر نویسنده برداشته حرف های روزانه و روتینی که همه بلدن رو کتاب کرده به خورد فمنیست های ساده داده ارزش محتوایی صفر

 • نازیلا رحیمی نازیلا رحیمی

  این کتاب دارای چاپ و ترجمه عالی هستش،نکات خیلی خوب و اموزنده‌ایی داره.خریدشو توصیه میکنم

 • فاطمه سبحانی فاطمه سبحانی

  توصیه میکنم خوندنش رو نه تنهابه خانمها بلکه به آقایون.متن روونی داره،زمان زیادی نمیبره.

 • Anita Rezaiizadeh Anita Rezaiizadeh

  سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه میخواستم در مورد این کتاب باهم دیگه صحبت کنیم تا کسانی که قصد خرید این کتاب رو دارن بتونن با اطلاعات کافی یک خرید خوب انجام بدهند و از کالا راضی باشند. فقط من اینجا یک نکته رو بگم که من یک دختر ۱۴ ساله هستم و دارم از دیدگاهی که دختر ۱۴ ساله نظراتم را بیان می کنم: خب کتاب خودت باش دختر اثر ریچل هالیس هستش،که اسم اصلی این نویسنده خوب در اصل راشل هولیس هستش. ایشان یک نویسنده بسیار معروف هستند که فکر می کنم اکثر کسانی که اهل کتاب باشند ایشان را می شناسند و یکی از کتاب‌های این نویسنده را خوانده اند. اسم اصلی کتاب Girl wash your face هستش،که یک حالت کنایه داره که معنیش به فارسی میشه دختر صورت خودت را بشور یعنی این نقاب را از روی صورت از روی شخصیت خودت بردار و خود واقیت باش. این کتاب از پرفروش ترین های آمازون و نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۸ بوده،چاپ ۱۶۵ مهم هستش و ترجمه اون کار هدیه جامعه هستش. این کتابی که من خریداری کردم از انتشارات کوله‌پشتی هستش که جز انتشارات عالی کشور ایران،که بیشتر کتاب های معروف و خوب را این انتشارات داده بیرون و میتونم با اعتماد و تضمین کامل پیشنهاد کنم که خریداری کنید چراکه هم خودم و بقیه از این انتشارات کاملا راضی بودند و فکر می‌کنند کسانی که اهل کتاب باشند در مورد انتشارات می دانند و باید ازش راضی باشند. موضوع این کتاب همانطور که از اسمش معلومه در مورد شخصیت هستش و در مورد دخترها هست که یک دختر از بچگی تا پیری تمام چیزهایی که در زندگی براش پیش میاد را بیان کرده که واقعی هست و داستان زندگی خود نویسنده هستش. در مورد تمام مشکلات خودش صحبت کرده و برای همه مشکلاتی که بیان کرده راه حل نوشته که بتونه به بقیه کمک کنه همون راه حل هایی که باعث شده به خودش کمک بشه و یک دختر خوب و کامل باشه از لحاظ شخصیت یعنی یک شخصیت سالم داشته باشه این کتاب بیست فصل که هر فصل در مورد یکی از مشکلاتی که همه دخترا ممکن براشون پیش بیاد و یا همه خانم ها و همه زن‌ها ممکن براشون پیش بیاد نوشته شده که بسیار واضح و کاملاً ساده نوشته شده که بتونن همه متن کتاب و حرف نویسنده را درک بکنند. یکی از چیزهایی که باید در خرید یک کتاب دقت کنیم ترجمه گر کتاب هستش که اون ترجمه گر بتونه خوب متن کتاب رو ترجمه کنه که خواننده و یا شنونده اون کتاب را کاملاً بفهمه. ترجمه گر این کتاب خانم هدیه جامعه هستند که من در مورد کتاب قبل خرید تحقیق کردم و فهمیدم که ترجمه گر اصلی این کتاب خانم هدیه جامی هستش و تعریف زیادی در مورد ایشان شنیدم و ترجمه گر معروف ایرانی هستش. وقتی که متن کتاب را خواندم فهمیدم که درسته و ترجمه خوبی داشت و متن کاملاً ساده نوشته شده که خواننده و شنونده می توان به راحتی آن را درک کرد یعنی به قول معروف خودمانی نوشته شده انگار نویسنده روبروی شما نشسته و داره با شما صحبت می کنه و یک گفتگوی اینجا اتفاق افتاده. خیلی راحت می توانید کتاب را درک کرد یا با آن هم مسیر شد. دوباره تاکید می کنم ترجمه گر کتاب ها بسیار مهم هستند و برای انتخاب یک کتاب خوب بسیار تاثیر گذار هست برای انتخاب پس لطفاً به ترجمه گر کتاب ها دقت کنید. از لحاظ چاپ جلد و صفحات من کاملا راضی بودم،تصویر روی جلد کتاب با خود کتاب اصلی فرقی نمی کند و بسیار تصویر زیبایی داره و بسیار شیک برای عکاسی،و همچنین باعث می شود که شما را شوق بدهد به خواندن کتاب. چاپ صفحات خوب بودن و برگه رنگ سفید نداشت اما باعث هم نمی شد که رنگ آن به خواندن و یا چشم ضرری برساند این سلیقه من است. اما من از برگ سفید خوشم نمی آید و ترجیح می دهم که کتابی بگیرم که رنگ برگهای آن سفید نباشد. اما کسانی که چشمشان مشکل دارند یا برای شان برگ سفید مناسب تر است بهتر است که کتابی بگیرد که برگ سفید داشته باشد. از لحاظ فونت متن بسیار راضی بودم،نه آنقدر کوچک نوشته شده بود و نه آنقدر بزرگ و اندازه کلمات مناسب بودند. از لحاظ قیمت . قیمت مناسبی دارد. از لحاظ ارسال بسیار از متشکر هستم زیرا کتاب سالم به دستم رسید و هیچ مشکلی برایش پیش نیامده بود و کاملا استریل شده به دستم رسید. در کل کتاب بسیار خوبی هست و برای تمام سنین خانم ها دختر ها پیشنهاد می کنم من خودم از مدتی که شروع به خواندن این کتاب کردم بسیار احساس خوبی دارم و دارم خودسازی می‌کنم و شخصیت بهتری برای خودم می سازم و باعث می شود که راحت تر و با آسایش کامل تر و دوست داشتنی تر در جامعه زندگی کنم. در آخر مرسی از و کاملاً این کتاب را پیشنهاد می کنم

 • کاربر کاربر

  پیشنهاد میشه

 • بهارک ایوبی بهارک ایوبی

  این کتاب را تازه از سفارش دادم و بلافاصله که به دستم رسید شروع به خوندنش کردم. ترجمه کتاب خیلی خوبه و برخلاف بسیاری از کتابهای روانشناسی صرفا جنبه نصیحتی نداره و نویسنده خودش را از جنس مردم میدونه و توضیحاتش کاملا ملموس هست.

 • عاطفه ربیعی عاطفه ربیعی

  کتاب خوبیه به نظرم خوندنش برای دخترا خیلی مفید می تونه باشه فقط در فصل اول بعد از ۱۶ چند صفحه بعدی خالی از نوشته هست یعنی تا صفحه ۳۳ هیچ نوشته ای دیده نمی شه امیدوارم پیگیری کنه

 • کاربر کاربر

  به طور کامل نخوندمش ولی کتاب معروفی هست جلدش عالی بود ولی صفحات حالت مقوایی و بد رنگی داشت ولی در کل خوبه

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب خودت باش دختر