باز هم من اثر جوجو مویز

معرفی و دانلود کتاب باز هم من اثر جوجو مویز رایگان به همراه خلاصه کتاب

باز هم من نوشته‌ی دیگری از جوجو مویز است که در همان روز‌های آغازین انتشارش در رتبه پر فروش‌ترین رمان‌ها قرار گرفت. مانند آثار قبلی مویز از سه‌گانه من پیش از تو، نقش اول داستان لوئیزا کلارک است که حالا به نیویورک مهاجرت کرده و تغییر و تحولاتی را در زندگی‌اش شاهد است. لئونارد گوپنیک و همسر دومش که بسیار جوان است واگنس نام دارد، زندگی بسیار خوبی دارند و از طبقه پر درآمد جامعه محسوب می‌شوند. لئونارد که از میلیونر‌های نیویورک به حساب می‌آید باعث می‌شود کلارک پس از آشنایی با او و اگنس روز‌هایی را تجربه کند که برایش بسیار جدید هستند و جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

رابطه لوئیزا و سم هم با وجود فاصله زیادی که از هم دارند با تلاش هر دو طرف پایدار است و شخصیت اصلی باز هم من می‌کوشد که این ارتباط را مانند قبل پرطروات نگاه دارد. لوئیزا پرانگیزه، حسابی خود را با کار سرگرم می‌کند و برنامه‌ریزی‌اش برای لذت بردن از روز‌های پیش رو است که با جاشوآ رایان آشنا شده و وجود برخی شباهت‌ها بین او و ویل ترنر ذهنش را به خود مشغول می‌سازد. حالا لوئیز از خود می‌پرسد که واقعاً کیست؟ آیا باید واقعاً از قلبش پیروی کند؟

مویز با سؤالاتی که شخصیت اصلی داستانش از خود می‌پرسد، خواننده را تشویق می‌کند تا با درون خود آشنایی بیشتری پیدا کرده و به نوعی زندگی کند که با گذشته‌اش تفاوت‌هایی مشهود را رقم بزند. داستان، طنازانه از سوی مؤلف نام آشنایش، روایت شده و می‌توان به آن لقب با مزه را نیز داد و از سال 2018 که اولین ورودش به بازار کتاب بوده است همچنان در فهرست پر فروش قرار دارد. در ضمن در برخی از نسخه‌ها، نام کتاب، هنوز هم من می‌باشد.

دانلود کتاب باز هم من

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب باز هم من به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.


درباره نویسنده کتاب باز هم من

جوجو مویز (Jojo Moyes)، نویسنده انگلیسی و متولد 4 اوت 1969 در لندن می‌باشد که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه شده است. او در رویال هالووی دانشگاه لندن و کالج نیو بدفورد همین دانشگاه تحصیل کرده است و 10 سال برای روزنامه ایندپندنت کار می‌کرد و از سال 2002 بصورت تمام وقت مشغول نوشتن رمان گردید. مویس که در حال حاضر با همسر روزنامه نگارش و سه فرزند خود در یک مزرعه سکونت دارد تا به امروز داستان‌های گوناگونی را به مرحله نگارش درآورده است که برخی از آن‌ها عبارتند از: باران پناه‌دهنده، ماه عسل در پاریس، خلیج نقره‌ای، موسیقی شب، اسب رقاص و مرکز فروش طاووس.

کتاب باز هم من مناسب چه افرادی است؟

به عزیزانی که مایل هستند یک رمان عاشقانه و البته طولانی را مطالعه کنند پیشنهاد می‌شود باز هم من را در فرصتی مناسب بخوانند.

فهرست کتاب

در ایران انتشارات متعددی دست به چاپ باز هم من زده‌اند که عبارتند از: انتشارات آموت با ترجمه مریم مفتاحی در 616 صفحه، انتشارات 360 درجه در 498 صفحه با ترجمه الناز امان‌زاده، اتنشارات جامی با برگردانی از سمیرا بیات در 536 صفحه، انتشارات میلاد با ترجمه هدی طاهری در 464 صفحه، انتشارات میلکان با ترجمه راضیه مرادی در 436 صفحه، انتشارات نسل نو اندیش در 560 صفحه با ترجمه فریبا جعفری نمینی، انتشارات روزگار در 424 صفحه با ترجمه راضیه عبدلی و انتشارات فروزش با ترجمه فرانک زرین آبادی در 678 صفحه.

بخش‌هایی از کتاب باز هم من

سم من عاشقتم. لحظه‌اى دوست ندارم رابطه‌مون به هم بخوره. اما فقط اینو گفتم تا بهت بگم که من در مقابل کسى که ابراز علاقه مى‌کنه چه واکنشى نشون می‌دم. اما تو چطور رفتار مى‌کنى. این‌طور که به نظر مى‌رسه دوست ندارى اصل موضوع رو درک کنى.

نه تو این موقع شب زنگ زدى تا به من بگى که اگه من کتابى که همکارم بهم داده رو بخونم کار بدى انجام دادم و دارم به تو خیانت مى‌کنم. اما اگه تو برى مهمونى و با دوستات تا دیر وقت بیرون باشى، کار خوبیه و به من وفادارى.

سم من حالم خوب نبود فکر کردم که دارى بهم خیانت مى‌کنى. تو حالت خوب نیست چون هنوز درگیر اون عشقتى که در این دنیا نیست. الان نیویورکى چون اون دوست داشت که تو اونجا باشى. نمى‌فهمم چرا این‌قدر به کتى حسادت مى‌کنى، الان برات مسأله‌اى نیست که من زمان زیادى هم با دونا سپرى مى‌کنم.

محل سکونت خانواده گوپنیک در طبقه دوم و سوم ساختمانی آجری به سبک معماری گوتیک بود که حدود ۲۵۰۰ متر مربع مساحت داشت؛ یک آپارتمان دوبلکس در این بخش نیویورک که نشان‌دهنده ثروت نسل‌های قبلی خانواده گوپنیک بود. به گفته نِیتِن لَوِری یک نسخه کوچک کپی شده بود از ساختمان اصلی معروفی به نام داکوتا که یکی از قدیمی‌ترین مجتمع‌ها در بخش شمال شرقی مَنهَتَن بود. هیچ‌کسی نمی‌توانست بدون تایید هیئت امنا ساکنان در آنجا آپارتمانی را خرید یا فروش کند که آن‌ها هم سرسختانه مخالف هر گونه تغییری بودند. درحالی که مجتمع‌های مسکونی پر زرق و برق آن سوی پارک ثروتمندان جدیدی مثل اُلیگارش‌های روس، ستاره‌های موسیقی پاپ، غول‌های چینی صنعت فولاد و میلیاردر‌های فعال در صنایع فناوری را همراه با رستوران‌های قومی، باشگاه‌های ورزشی، مهد کودک‌ها و استخر‌های بزرگ در خود جای داده، ساکنین ساختمان لَوِری به سبک و سیاق قدیمی خودشان علاقه‌مند بودند.

این آپارتمان‌ها نسل به نسل به ارث رسیده بودند؛ ساکنان آن‌ها یاد گرفته بودند که سیستم لوله‌کشی سال ۱۹۳۰ را تحمل کنند، نبرد‌هایی پر فراز و نشیب و طولانی را پشت سر گذاشته بودند تا چیزی حتی مثل یک کلید برق را تغییر ندهند و همانطور که نیویورک در اطرافشان تغییر می‌کرد، به شکل مؤدبانه‌ای آن را نادیده می‌گرفتند، درست مثل اینکه کسی گدایی را که مقوایی را در دست گرفته و روی آن درخواست کمکش را نوشته نادیده می‌گیرد.

اول خودت را بشناس و بعد طبق اون شناخت خودت را دوست داشته باش.

همان‌طور که مستقیم به سمت خوابگاه خدمه می‌رفتیم به آپارتمان دوبلکس باشکوه که کف آن پارکت بود، با سقف‌های بلند و پرده‌های گلداری که تا کف زمین می‌رسیدند، نگاهی انداختم. خوابگاه خدمه در قسمت انتهایی طبقه دوم بود با راهرویی طولانی و باریک که از آشپزخانه منشعب می‌شد که به شکلی غیرعادی از زمان‌های دور باقی مانده بود. ساختمان‌های جدیدتر یا نوساز‌ها خوابگاهی برای خدمه نداشتند. خدمتکاران و پرستاران بچه کله سحر از نیوجرسی یا کوئینز با قطار می‌آمدند و بعد از تاریکی هوا برمی‌گشتند. ولی خانواده گوپنیک این اتاق‌های کوچک را داشتند زیرا ساختمان آن‌ها متعلق به زمان‌های دور بود. نمی‌شد آن اتاق‌ها را فروخت یا نوسازی کرد، ولی در سند ساختمان اصلی درج شده بودند و به عنوان اتاق‌های انباری از آن‌ها استفاده می‌شد. فهمیدن علت اینکه چرا در حالت عادی آن‌ها را به عنوان انباری در نظر می‌گرفتند، دشوار نبود.

مشخصات کتاب باز هم من

مشخصات
نویسنده جوجو مویز
مترجم ساناز بهبودی
شابک 9786007159736
ناشر نیک فرجام
موضوع رمان
رده‌بندی کتاب ادبیات انگلیس (شعر و ادبیات)
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
گروه سنی بزرگسال
تعداد صفحه 423
تعداد جلد 1
وزن 490 گرم

نظرات کتاب باز هم من

 • فاطمه زهرا بادی فاطمه زهرا بادی

  خیلی خوبه،مخصوصا برای دخترخانم ها که خودشون رو باور داشته باشن،واینکه هیچ وقت اجازه ندی کسی تورو شبیه خودش کنه همیشه خودت باش

 • زهرا بهرامی زهرا بهرامی

  کیفیت چاپ فوق العاده عالی بود، کیفیت جلد عااالیه ، خیلی تمیز و بی نظیر و بدون نقص قیمتش هم که واقعا خیلی ارزون تر از روی جلد هست، حتما به فروشنده ای که من ازشون خرید کردم توجه کنید، عکس شو هم میذارم که ببینید.

 • کاربر کاربر

  کلا کتاب های جوجو مویز رو پیشنهاد میکنم اگه رمان های عاشقانه دوس دارید جوجو مویز فوق العاده ست در این زمینه... فقط یه نکته اونم اینکه کتاب هاش خوب و با تخفیفه ولی کاش واسه کاربر های قدیمیش و مشتری های سابقش یه کد های تخفیف خاصی میذاشت تا بیشتر میتونستیم استفاده کنیم.

 • عصمت رهی عصمت رهی

  خیل کتاب قشنگی بود البته قبلش باید کتاب پیش از تو و پس از تو را هم بخوانید بنظر من کتاب باز هم من از دو کتاب دیگر بهتر بود و من بیشتر تمایل به خواندنش داشتم شاید خیلی از ماها مثل لوئیزا کلارک باشیم که بیشتر از اینکه به فکر خودمون باشیم به دیگران اهمیت میدهیم و این کتاب علاوه بر جنبه داستان گونه اش خیلی نکات مفیدی را بهمون یاد میده من که واقعا لذت بردم ممنون از بابت کتابهای خوب و تخفیفاتی که اعمال میکنه

 • مرتضی حسین زاده مرتضی حسین زاده

  کتاب بسیار عالی و با محتوای زیبا واقعا ارزش خرید و خواندن رو دارد. اگه نظرم رو پسند کردید لطفا لایکش کنید تا دیگرا هم بتوانند نظرم رو ببینند

 • هلیا امیری هلیا امیری

  با کتابهای من پیش از تو،پس از تو بخونید.من ۱۰ تا کتاب سفارش دادم و همه مرتب و سالم رسیدن

 • فرهاد چمن پرا فرهاد چمن پرا

  خیلی خوبه فقط من پیش از تو و من پس از تو رو باید بخونید که‌متوجه داستان بشید

 • کاربر کاربر

  هر سه سری این کتابو برای همسرم هدیه گرفتم خیلی عالی بود ممنون از

 • نادیا آذری نادیا آذری

  جوجو‌موی کتاب هاش احتیاج ب تعریف نداره اما مترجم مهمه چون میتونه کل موضوع رو تغییر بده

 • نازنین محمدنژاد نازنین محمدنژاد

  من ایندفعه حدود ۱۰ تا کتاب از گرفتم قبلا هم بارها ازش کتاب خریداری کرده بودم یکی از اون کتاب هایی که خریده ام همین بود فقط خواستم از تشکر کنم که واقعا کتاب هاش تخفیف های عالی دارند و من نزدیک هشتصد هزارتومان تخفیف گرفتم و فقط چهارصد هزارتومان پرداخت کردم حتی به دوستام هم پیشنهاد دادم که بخرن کتاب هاشونو از

 • مرضیه غفاری مرضیه غفاری

  دیگه داستان زیادی طولانی شد و به جلد اول و دومش اصلا نمی‌رسه این فقط جهت دونستن آخر داستان دختره خوبه و چیز جالبی نداره

 • ساناز نوشاد ساناز نوشاد

  این رمان سه جلد هستش من پیش از تو،من پس از تو،باز هم من،که بسیار رمان زیباییه و خوندش رو نه تنها به رمان خون ها بلکه به اون افرادی هم که به کتاب های روانشناسی علاقه دارن توصیه میکنم،ترجمه خوب بود،غلط املایی بسیار کم،کاغذ سفید

 • نگین قاسم نژاد نگین قاسم نژاد

  من از خریدم راضی بودم گرچه گوشه های کتاب معلوم بود ضربه دیده. ولی در کل جنس کتاب خوب بود

 • نجمه فتح آبادی نژاد نجمه فتح آبادی نژاد

  کتاب را کامل خوندم، کاش مترجم قبل از ترجمه این کتاب، کتاب های پیش از تو وپس ازتو از همین انتشارات رو خونده بود که حداقل اسامی شخصیت ها رو مثل جلد های قبل انتخاب می‌کرد، سام، تام، جولی در کتاب‌های قبلی سم، توماس وجوسی نوشته شده بودن ترجمه کتاب پس از تو رواتر و گیراتر از این کتاب بود

 • کاربر کاربر

  خیلی کتاب خوبیه،از دوجلد قبلیش خیلی جذابتره،ارزش خوندن داره

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب باز هم من

  معرفی و زندگی‌نامه نویسنده کتاب

  معرفی جوجو مویز

  جوجو مویز Jojo Moyes متولد ۴ اوت سال ۱۹۶۹ در لندن، انگلستان روزنامه نگاری انگلیسی است که از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است. او یکی از تنها چند نویسنده‌ای است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه (Romantic Novel of the Year Award) توسط انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه (Romantic Novelists' Association) گردیده و آثارش به ۱۱ زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند.

  (مطالعه متن کامل)