بهبود و شفای چاکرا اثر مارگاریتا آلکانتارا

معرفی و دانلود کتاب بهبود و شفای چاکرا اثر مارگاریتا آلکانتارا رایگان به همراه خلاصه کتاب

مارگاریتا آلکانتارا در کتاب بهبود و شفای چاکرا تلاش خود را کرده است تا به انسان‌ها یاد دهد چگونه بین بدن و ذهن خود تعادل برقرار کنند. وی در این کتاب که از پر فروش‌های سایت آمازون لقب گرفته است قصد دارد بر بیدار‌سازی مراکز انرژی تمرکز کند و راه‌های ایجاد هماهنگی بین درون و بیرون بدن افراد را در اختیارشان قرار دهد. چاکرا به مراکز قدرتمندی از انرژی گفته می‌شود که درون هر موجود زنده‌ای وجود دارد و به وسیله چاکرا‌ها موجودات قادر هستند روح و جسم خود را بهبود دهند و در صورت وجود مشکلاتی به خوبی از پس آن‌ها بربیایند. درست است که کتاب پیش رو می‌تواند بسیاری از درد‌های روحی و جسمی افراد را تقلیل دهد، اما برای یادگیری سیستم چاکرا‌ها، اشخاص به یک آمادگی ذهنی و دانش کافی نیازمند هستند.

مهمتر اینکه مطالعه بسیار دقیق این کتاب به خوبی می‌تواند افراد را آگاه سازد که اگر رنجی در وجودشان دارند از کجا و کدام چاکرا نشات گرفته است. یادگیری تکنیک‌هایی همچون یوگا، تنفس متمرکز، مدیتیشن و رژیم غذایی دیگر نقطه قابل توجهی است که آلکانتارا پیشنهاد می‌دهد تا ارتباط با چاکرا‌ها به کاری آسانتر برای آدم‌ها تبدیل شود. مطالب کتاب فقط به توضیحات ارائه شده محدود نگردیده و درج عکس‌هایی که توصیفات موجود را قابل درک‌تر می‌کنند بر گیرایی اثر دستورالعمل‌وار مذکور افزوده است. ساده گویی و ارائه تکنیک‌ها با بیانی شیوا باعث گردیده که هر انسانی بتواند از آن‌ها استفاده کند و به قدرتی قابل توجه در خود برای ایجاد هماهنگی بین چاکرا‌هایش دست پیدا کند.

امروزه در دنیای مدرن افراد به واسطه دلایل مختلف از بیماری‌های گوناگونی مانند آلرژی، آسم، خستگی، کمر درد، مشکلات پوستی، سر درد و اقسام بیماری‌های زمینه‌ای و غیر زمینه‌ای رنج می‌برند که پس از بهبود چاکرا‌ها راه درمان اینگونه مشکلات بسیار هموار می‌گردد. در نهایت باید گفت علم چاکرا‌ها باید مورد توجه قرار گرفته و استفاده از منابعی مناسب همچون کتاب بهبود در شفای چاکرا اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان بسیاری قرار می‌دهد.

دانلود کتاب بهبود و شفای چاکرا

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب بهبود و شفای چاکرا به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.


دانلود pdf کتاب بهبود و شفای چاکرا

درباره مارگاریتا آلکانتارا

مارگاریتا آلکانتارا (Margarita Alcantara) نویسنده‌ای است که در زمینه طب سوزنی هم یک متخصص به حساب می‌آید و با تبحرش به افراد کمک می‌کند تا از نظر عاطفی و جسمی به بهبود قابل توجهی دست پیدا کرده و لذت زندگی را با تمام وجود بچشند. مطب وی در نیویورک است و همچنان در آن به آموزش علم چاکرا‌ها به افراد مشغول است و به مراجعین بسیاری تا به امروز کمک کرده است تا از انسداد چاکرا‌هایشان ر‌هایی پیدا کنند.

کتاب بهبود و شفای چاکرا مناسب چه افرادی است؟

به اشخاصی که آشنایی زیاد و کاملی با مبحث چاکرا و مدیتیشن ندارند پیشنهاد می‌شود این کتاب را بخوانند و به هماهنگی مناسبی بین بدن و ذهن خود برسند.

فهرست کتاب

کتاب بهبود و شفای چاکرا در 4 فصل با عناوین زیر که در زیر مجموعه آن‌ها بخش‌های مختلفی قرار گرفته‌اند تهیه و تدیون شده است:

 • ساختار قدرتمند چاکرا‌ها

 • کار با چاکرا‌ها

 • علائم و بیماری‌های رایج و معمول

 • درمان‌ها و راه حل‌های شفا بخشی

لازم به ذکر است در انتهای کتاب دو پیوست هم موجود می‌باشد که به تکمیل مطالب ارائه شده کمک شایانی کرده است.

بخش‌هایی از کتاب بهبود و شفای چاکرا

مدیتیشن نوعی ورزش ذهنی است که ذهن را آموزش می‌دهد تا روی یک موضوع، هدف یا احساس خاص مانند تنفس متمرکز بماند.

با حفظ تمرکز از طریق راه‌هایی مانند تنفس، مانترا یا ابزار دیگر، ذهن می‌تواند سرگردانی و گم شدن در افکار، احساسات یا سایر حواس پرتی‌های ذهنی را متوقف کند.

اولین قدم برای ترک عادت‌های قدیمی ایجاد آگاهی در مورد عادت بد و همچنین ایجاد آگاهی در مورد موضوع یا مشکلی است که ما در یک چاکرای خاص نگه داشته‌ایم.

غذا نه‌تنها راهی برای تقویت بدن یا بعد فیزیکی شماست، بلکه راهی برای حمایت از بعد انرژی شما نیز است. غذا‌هایی که می‌خورید می‌توانند به بهبود انرژی چاکرا‌ها کمک کنند.

شما در حال حاضر با جسم فیزیکی خود آشنا هستید. شما می‌دانید که خم شدن یا کشیدن ناحیه‌ای از بدن چگونه است. عضلات شما به استخوانهایتان متصل هستند. اعصاب شما سیگنال‌هایی را به اندام، تنه و سرتان می‌فرستد و آنچه می‌خورید و می‌نوشید بر سلامتی‌تان تأثیر می‌گذارد. از این طریق، شما می‌توانید ببینید که چگونه جنبه‌های بخش فیزیکی‌تان به یکدیگر متصل شده‌اند و چگونه ادراکات شما از طریق لمس، بو، چشایی، بینایی و شنوایی به یکدیگر اطلاع می‌دهند و تجارب زندگی‌تان را ایجاد می‌کنند.

با این حال، جسم فیزیکی‌تان تنها بخشی نیست که دارید. خواه در حال خواندن چاکرا‌ها یا فیزیک کوانتوم باشید، می‌فهمید که همه چیز انرژی است، با فرکانس ارتعاش خاص خود. از اساسی‌ترین اتم‌ها که سلول‌ها، اندام‌ها، استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و سیستم‌های بدنمان را ایجاد می‌کنند تا گسترده‌ترین سیاره منظومه شمسی، همه چیز از انرژی تشکیل شده است و این انرژی دارای نام‌های زیادی مانند چی، کی، کای، پرانا، مانا، نیروی ادیک، بیوپلاسم و انرژی نیروی حیات و بسیاری نام دیگر است.

بُعد جسمی انرژی، میدان انرژی انسان است که فراتر از جسم فیزیکی گسترش می‌یابد. همانطور که جسم فیزیکی‌تان شامل لایه‌های بسیاری است (سیستم عصبی، ماهیچه‌ها و سیستم اسکلتی) با عملکرد‌های پیچیده و دارای اشتراک، بُعد انرژی شما نیز از لایه‌های متقابل بسیاری تشکیل شده است. مانند جسم فیزیکی‌تان، هر لایه هدف خاصی را دنبال می‌کند و لایه‌ها بصورت همه جانبه کار می‌کنند. لایه‌های بدنِ انرژی‌تان با هم، هاله نامیده می‌شوند. هاله شما با جسم فیزیکی و همچنین مراکز انرژی یا چاکرا‌ها تعامل دارد.

چاکرای قلب تماماً به معنای ارتباط با خود و همچنین پرورش شادی، عشق به خود و شفقت است. مراقبه‌های زیر، تکنیک سنگ‌ها، کاربرد‌های اسانس روغنی و حالت‌های یوگا به شما کمک می‌کند تا به آنچه ممکن است در این چاکرا داشته باشید، ارتباط برقرار کنید. از همه مهم‌تر آن‌ها باید به شما کمک کنند تا با این گرداب انرژی در درون خود ارتباط برقرار کنید. بنابراین ممکن است به حکمتی که در اختیار دارد، گشوده شوید.

در حالیکه راحت نشسته‌اید و یا دراز کشیده‌اید، سه نفس عمیق بکشید. هربار که نفس می‌کشید تصور کنید که نفس به مرکز قفسه سینه شما انرژی می‌بخشد. هربار که نفس خود را بیرون می‌دهید، هر آنچه را که ممکن است در آن ناحیه داشته باشید، ر‌ها کنید. هرگونه ترس، درد یا حتی انتظارات درمورد احساسی که قرار است هنگام انجام این مراقبه داشته باشید.

مشخصات کتاب بهبود و شفای چاکرا

مشخصات
نویسنده مارگاریتا آلکانتارا
مترجم یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان
شابک 978-964-233-337-0
ناشر پل
رده‌بندی کتاب انگیزش و موفقیت (فلسفه و روان‌شناسی)
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
گروه سنی بزرگسال
تعداد صفحه 197
وزن 200 گرم
سایر توضیحات درباره کتاب بهبود و شفای چاکرا: درون هر موجود زنده‌ای مراکز قدرتمندی از انرژی وجود دارد که به آن «چاکرا» می‌گویند. چاکراها توانایی بهبود و ترمیم را در بدن و روح ما دارند. اما نحوه یادگیری سیستم چاکراها به دانش کافی و آمادگی ذهنی نیاز دارد. کتاب بهبود و شفای چاکرا (Chakra Healing) طوری نوشته شده که شما را در مسیر بهبود بسیاری از دردهای جسمی و روحی قرار می‌دهد. با انجام دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های این کتاب می‌توانید تشخیص دهید که چه چیزی شما را رنج می‌دهد و کدام چاکرا باعث این رنج شده است. نویسنده در این کتاب به رایج‌ترین بیماری‌های امروز پرداخته و بهترین روش‌های درمانی را برای بهبود انسداد انرژی و متعادل کردن چاکراها ارائه داده است. مارگاریتا آلکانتارا همچنین انواع تکنیک‌های ترمیم کننده‌ی چاکراها و یافتن بهترین پاسخ برای نیازهای خود را به شما یاد می‌دهد. کتاب بهبودی و شفای چاکرا تکنیک‌های مختلفی مثل مدیتیشن، یوگا، تنفس متمرکز و رژیم غذایی را پیشنهاد می‌دهد که از طریق آن‌ها بتوانید با چاکراهای خود ارتباط برقرار کنید. همچنین برای درک بهتر تمرین‌ها، عکس‌هایی در کتاب درج شده و توضیحات در قالب این عکس‌ها قابل فهم‌تر شده‌اند. تکنیک‌های موجود برای هر کسی که می‌خواهد سلامت عاطفی، جسمی و معنوی خود را بهبود بخشد، مناسب است. از طریق این روش‌ها می‌توانید قدرت تعادل چاکراهای خود را کشف کنید. از جمله بیماری‌هایی که از طریق بهبود چاکرا درمان می‌شوند می‌توان به آسم و آلرژی، کمر درد، خستگی، مشکلات عصبی، مشکلات گوارشی، افسردگی، مشکلات پوستی و سردرد اشاره کرد.

نظرات کتاب بهبود و شفای چاکرا

 • کاربر کاربر

  کتاب دارای ترجمه خوب و روانی می باشد.

 • مجتبی غریب مجتبی غریب

  عالی بود

 • کاربر کاربر

  عالی بود راضیم

 • کاربر کاربر

  ی عزیز ، من از مشتریهای قدیمی شرکت شما هستم و مثل همیشه از خریدم راضی بودم مرسی که هستی

 • کاربر کاربر

  خوب

 • کاربر کاربر

  حتما بخوانید

 • کاربر کاربر

  بهترین کتابه شک نکنید

 • کاربر کاربر

  خیلی عالی بود

 • امید محمودیه اقدم امید محمودیه اقدم

  عالییی

 • سارا تیموری سارا تیموری

  کتاب های خوب و بدرد بخوری هستن و راضیم واقعا

 • بهنود سلیمانی گیلاکجانی بهنود سلیمانی گیلاکجانی

  شاید کتاب بدی نباشد

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب بهبود و شفای چاکرا