48 قانون قدرت اثر رابرت گرین

معرفی و دانلود کتاب 48 قانون قدرت اثر رابرت گرین رایگان به همراه خلاصه کتاب

48 قانون قدرت، اثری متفاوت از رابرت گرین می‌باشد که آموزش‌دهنده کسب قدرت با استراتژی‌های گوناگون است. این کتاب براساس تحقیقات مؤلف بر روی زندگی قدرتمندان و سیاست‌هایی که در پیروزی‌ها و شکست‌هایشان در پیش گرفته‌اند تهیه شده است. بدست آوردن قدرت و تسلط بر شرایط در محیط‌ها و زمان‌های کاملاً متفاوت، مهارتی است که بدون شک، افراد مشهور تاریخ از آن بهره‌مند بوده‌اند و توانسته‌اند با آن‌ها جایگاه و نامی برای خودشان دست و پا نمایند. 48 قانون قدرت که فروشی فوق‌العاده را تاکنون تجربه و نصیب نویسنده و ناشرانش کرده است، برای اولین بار در سال 1998، خودش را به مخاطبان عرضه داشت و اینگونه خودش را به جهانیان معرفی کرده است که با عملی کردن این 48 اصل، انسان می‌تواند در تمام عرصه‌های زندگانی‌اش به قدرتی بی‌بدیل دست پیدا کند.

ارزش اثر مذکور با دانستن این نکته که نتیجه تحقیقات 20 ساله مؤلفه آن می‌باشد، چند برابر می‌گردد تا خواننده بهتر درک کند که پایه‌های این منبع اطلاعاتی تا چه حد محکم است. نویسنده جدا از تلاشگر بودنش، به صورتی کاملاً هوشمندانه با استفاده از ارائه درس‌های زندگی افراد تاریخ‌سازی همچون نیکولا ماکیاولی، هنری کسینجر، ملکه الیزابت اول و تعدادی دیگر به خوانندگان می‌گوید که چرا این شخصیت‌ها توانسته‌اند سرنوشت خود را دگرگون سازند اما برخی دیگر از رسیدن به قدرت بی‌بهره بوده‌اند. زبان ساده رابرت گرین چنان شما را مجذوب می‌نماید که پی بردن به راز‌هایی از جمله فهمیدن قدرت به عنوان یک بازی اجتماعی و اهمیت داشتن شناخت انسان‌ها برای اعمال قدرت بر رویشان، برایتان بسیار آسان و قابل درک می‌شود.

به دست‌گیری قدرت، قوانین خاص خودش را دارد که از جمله آن‌ها، هنر عملکرد غیرمستقیم است، یعنی زیر نظر گرفتن قشری که می‌خواهید در مقابلشان قدرت را به دست‌آورید و البته بر آن‌ها تسلط پیدا کنید، فقط با رعایت قوانینی که گرین در قالب 48 مورد، بیان می‌نماید دست یافتنی است و سرپیچی از آن‌ها به منزله دور شدن از فرصت‌هاست. اشاره به این نکته در اینجا بسیار ضرورت می‌یابد که در موقعیت‌های متفاوت، می‌بایست متناسب با آن شرایط، اصول مورد نظر را پیاده‌سازی کنید که لازمه این امر پس از مطالعه کامل کتاب، تامل کردن بر روی درس‌های آن است تا بتوانید ابتدا، لحظات گوناگون را برای خودتان تصور و بازسازی نمایید و سپس تصمیم بگیرید که چگونه و از چه راه‌هایی، دست به عمل‌زده و آنچه در پس ذهنتان است را محقق سازید.

دانلود کتاب 48 قانون قدرت

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب 48 قانون قدرت به صورت رایگان و با فرمت pdf در سایت و کانال تلگرام تاچ لرن اقدام کنید. این کتاب نسخه کامل کتاب 48 قانون قدرت است. در صورتی که قصد خرید این کتاب را دارید، می‌توانید نسخه فیزیکی کتاب 48 قانون قدرت را با قیمت حدود 350 هزار تومان خریداری کنید. توجه داشته باشید که بهترین ترجمه این کتاب متعلق به فاطمه باغستانی است. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی و دانلود کتاب صوتی کتاب 48 قانون قدرت این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.


دانلود pdf کتاب 48 قانون قدرت

درباره نویسنده، رابرت گرین

رابرت گرین (Robert Greene) نویسنده‌ای آمریکایی می‌باشد که فعالیت در مشاغل دیگر از جمله مترجمی و ویراستاری را هم تجربه کرده است. وی که متولد 14 می‌سال 1959 می‌باشد، تحصیل کرده دانشگاه برکلی کالیفرنیا و رشد یافته در شهر لس آنجلس است. او پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه ویسکانسین مدیسون، تصمیم گرفت نویسندگی را به صورت خیلی جدی‌تر در سال 1995 انتخاب و ادامه دهد. او علاوه بر 48 قانون قدرت، 5 کتاب دیگر از جمله 33 استراتژی جنگ و قانون پنجاهم را هم در کارنامه خود دارد که در آن‌ها هم به بیان نظریات کاربردی خود پرداخته است.

کتاب 48 قانون قدرت مناسب چه افرادی است؟

اشخاصی که علی رغم توانمندی بسیار بالا و تلاشی که تاکنون داشته‌اند، هنوز به دلایل گوناگون نتوانسته‌اند به جایگاه واقعی خود دست یابند، بخصوص اگر همواره انصاف و وجدان را سرلوحه کار‌های خود داشته‌اند بدون شک، بسیار زیاد به خواندن این کتاب و کاربردش در تعاملات نیاز دارند. حال این اشخاص می‌توانند هنرمندان، سیاستمداران، مدیران ارشد سازمانی، ورزشکاران و غیره باشند که خواستار بدست آوردن قدرت و محبوبیت در بخشی از جامعه هستند و یکی از اهدافشان این است که دیگران را تحت تأثیر قدرت و توانایی‌هایشان قرار دهند.

فهرست کتاب

کتاب کاملاً آموزشی 48 قانون قدرت پس از یک پیش زمینه، در هفت بخش اصلی که زیرمجموعه آن‌ها، 48 فصل اختصاص یافته به 48 قانون قرار دارند، دسته‌بندی شده است. در پیش زمینه ابتدایی گفته شده که چطور می‌توان با استفاده از راز‌های قدرت طلبی مشاهیر پیشین، دیگران را به تسخیر قدرت و نفوذ خود درآورد و هفت بخش بعدی دارای این عناوین می‌باشند:

 • بخش اول: هرگز هوش و ذکاوت خود را به رخ رئیستان نکشید

 • بخش دوم: از کار‌های دیگران، برای خود اعتبار کسب کنید و آن را حفظ نمایید

 • بخش سوم: با ایجاد دوستی و شناخت دیگران، قدرت را کسب نمایید

 • بخش چهارم: غیرقابل پیش‌بینی باشید تا در یک رقابت پیروز شوید

 • بخش پنجم: برای شکست یک حریف قدرتمند، تسلیمش شوید

 • بخش ششم: اگر قدرتمندید، تظاهر نکنید که با دیگران هم سطح هستید

 • بخش هفتم: بدون استفاده از اجبار و زور، حریفتان را اغوا نمایید

بخش‌هایی از کتاب 48 قانون قدرت

ارزش پول به داشتنش نیست بلکه به مصرف آن است.

اگر می‌خواهید دروغ‌هایی بگویید که باور شود، نباید واقعیتی را بگویید که باورش سخت است.

انسان‌ها آنقدر کوته فکر و تحت کنترل نیاز‌های آنی خود هستند که شخص فریبکار، همیشه افراد زیادی را برای فریب دادن می‌یابد.

پروردگارا، مرا مقابل دوستانم محافظت بفرما، من خود مراقب دشمنانم هستم.

حضور بیش از حد با پرحرف بودن، تفاوت چندانی نداره، این، هم اون حالت مرموز بودن رو از بین می‌بره و شما رو بیش از حد، معمولی جلوه می‌ده. این قانون اساسی اقتصاده، قانون عرضه و تقاضا، فراوانی قیمت رو کاهش می‌ده و کمبود، بالا می‌برتش.

اعتبار، سنگ بنای قدرته و مثل یه معدن پر از الماس و یاقوته، تا زمانی که مالکش هستید منابع لازم برای کنترل همه رو دارید اما از اونجایی که همه این رو می‌دونن، آماده باشید که به صورت روزانه با دزد‌ها و راهزن‌ها برخورد کنید.

به کسی فرصت این رو ندید که بتونه ببینه در حال انجام چه کاری هستید، صداقت کاذب داشته باشید هدف‌های گمراه‌کننده به دیگران نشون بدید و بهتره پوکر فیس تون رو به چهره داشته باشید.

پس در بلند مدت می‌توان مزایای آن را دید، وقتی این جمله را می‌گویم در حال رقابت با چه کسی هستم؟ من می‌خواهم جان را شکست دهم و جان می‌خواهد بگوید: رفقا اگر من رئیس جمهور شوم درآمد شما را صد دلار بیشتر می‌کنم، جان 99 درصد آرا را می‌آورد و من تنها یک درصد و به همین دلیل است که مردم، سیاستمداران را نقد می‌کنند که چقدر سیاستمداران دروغگو هستند. چطور می‌توانند این را بگویند و به قول خود عمل نکنند.

کشاورز بیم داشت که سم مار هنوز در بدنش باشد، مرغ ماهی خوار هم به او گفت: برای درمان سم مار، باید شش پرنده سفید بخوری، کشاورز با خودش گفت که این مرغ ماهی خوار هم پرنده سفید است پس با خودش شروع می‌کنم. او مرغ ماهی خوار را به سرعت گرفت و آن را در داخل کیسه انداخت و به خانه برد و آویزان کرد. وقتی ماجرا را برای همسرش تعریف کرد، او گفت: تعجب می‌کنم، پرنده به تو محبت کرده و تو را از شر دشمنی که در شکم داشتی خلاص کرده است، حال تو به دامش انداخته‌ای و از کشتنش حرف می‌زنی؟

در رویارویی با شمشیرزن، شمشیر بکشید و برای کسی که شاعر نیست، شعر نخوانید.

اهداف خود را پنهان نگاه دارید، دیگران را در مورد مقاصد و اهدافی که دارید در ابهام و تردید نگاه دارید، اگر آن‌ها علامت و نشانه‌ای در مورد اقدامات نداشته باشند، قطعاً آمادگی لازم را در برابر این اقدامات نخواهند داشت. آن‌ها را از مقاصد خود دور نگه دارید و اهداف خود را در هاله ضعیفی از ابهام قرار دهید تا اگر زمانی متوجه مقاصد شما شدند دیگر خیلی دیر شده باشد و فرصت ایجاد مخاطره برایتان نداشته باشند.

به هر قیمتی جلب توجه کنید، هر چیزی که از روی ظاهر قضاوت می‌شود، نادیدنی به حساب نمی‌آید. نباید در شلوغی گم شوید زیرا به فراموشی سپرده می‌شوید. متمایز باشید، به هر قیمتی برجسته باشید و با داشتن ظاهری بزرگ‌تر، رنگی‌تر و رمز آلودتر از مردم عادی و ترسو، در مرکز توجه باشید.

مشخصات کتاب 48 قانون قدرت

مشخصات
نویسنده رابرت گرین
ناشر نسل نواندیش
شابک 9789642369362
موضوع روانشناسی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحه 640
وزن 847 گرم

نظرات کتاب 48 قانون قدرت

 • رضا عبادیان رضا عبادیان

  کتاب مناسبیه واسه کسایی که تشنه قدرتن، اما در عین حال غیرانسانیه... در کل به نظرم خوندنش برای جلوگیری از این که ازمون سواستفاده بشه فوق‌العادس

 • کاربر کاربر

  اکثر صفحات کتاب از هم جدا می‌شوند.

 • رضا جم اسپیر رضا جم اسپیر

  بنظرم برای هرکسی مناسب نیست..

 • کاربر کاربر

  عالی هست اگر تو بی رحم نباشی یکی دیگه جای تو مباد و نابودت میکنه فوق العاده است وواقعا عالی من ۱۴۶ تل صفحه کتاب را از جای دیگه خوندم این کتاب عالیه

 • علی مریانجی علی مریانجی

  این کتاب فوق العادس حواستون باشه ترجمه ی این کتاب پنجاه صفحه بیشتر از سایر ترجمه هاست این ترجمه و انتشارات بهترینه

 • محمد نقدی نژاد دیلمی محمد نقدی نژاد دیلمی

  کتاب خیلی تمیز و سالم به دست من رسید ، ممنون از فروشنده در مورد کتاب باید بگم که دوستان برای اطلاع بیشتر می تونند فهرست کتاب رو مطالعه کنند . این کتاب در مورد یادگیری فضیلت اخلاقی نیست ، برخی از قوانین موجود در این کتاب ممکنه با اعتقادات ، باورها و هنجار انسانی منافات داشته باشه .

 • امیر ابراهیمی امیر ابراهیمی

  عالیه. و البته تا حدودی خبیث!

 • رامین مظفری فر رامین مظفری فر

  خوب بود

 • مهدی بابایی مهدی بابایی

  کتاب خیلی خوبیه

 • کاربر کاربر

  بی نظیر بود

 • فاطمه سادات ریاضی مشهدی فاطمه سادات ریاضی مشهدی

  کتاب بسیار خوب و لازم برای هرکس که باید اون رو حداقل یکبار در زندگی خونده باشه

 • سارای نوروززاده سارای نوروززاده

  حتما این کتابو بخونین

 • یاور دروگر یاور دروگر

  این کتابی فوق العاده هست... به هیچ وجه از دست ندید

 • آزاده نوروزی چم یوسف علی آزاده نوروزی چم یوسف علی

  برای کسی سفارش دادم خوب بود

 • علی رحمانی علی رحمانی

  کتاب بسیار خوبیه بصورت داستانی و تاریخی هست و از خوندنش خسته نمیشین

 • محمد سینا طبیعی محمد سینا طبیعی

  بسیاری از قوانین برای به کارگیری نیست جهت دانستن و محافظت هست

 • عرفان صحنی عرفان صحنی

  خود کتاب و نویسنده عالیه موضوع هم مشخصه ولی انتشارات نسل نو اندیش فقط اسم در کرده من چنتا کتاب گرفتم از این انتشارات هم ترجمه های متوسطی دارن هم یه جاهایی کلمات جا افتاده یا نقطه های بی مورد داره وسط جمله که آدمو کلافه میکنه... البته اونی رو که با دقت میخونه اگر کسی سرسری و تند بخونه شاید متوجه نشه... ولی در کل کتاب خوبیه و خوندنش زمان بره باید حوصله داشته باشید.

 • امیرمحمد سیفی امیرمحمد سیفی

  ببینید این نظر رو به عنوان کسی مینویسم که یک زمان نشسته اکثر این قبیل کتاب هارو ورق به ورق با ذره بین خونده . متاسفانه این کتاب ها ذهن شما رو بسته میکنن و زندگی رو در چشم شما به عنوان یک فرمول ریاضی نمایان میکنن ! انگار فقط باید داخل جعبه فکر کنی ! یعنی مجبورت میکنه همه حالات ممکن از اتفاقات(که قطعا این حالات محدود نیست) رو حفظ کنی . و نتیجش چی میشه ؟ بدتر میشی از چیزی که بودی بهترین و بهترین و بهترین معلم و مشاور و درس ، تجربه و اشتباه کردن هست نه خوندن این کتاب های مزخرف که شمارو به یه آدم گمراه و دو قطبی تبدیل میکنه از این نوع کتاب های روانشناسی فاصله بگیرید و زندگی خودتون رو داشته باشید

 • علی اوژدل راستابی علی اوژدل راستابی

  یاد میگیری یه آدم شیطانی(زرنگ) باشی

 • کاربر کاربر

  خواندنش خالی از لطف نیست. با تخفیف خوبی خریدم اما باز هم گرونه واقعا.

 • محمد امین لطیفی محمد امین لطیفی

  کتاب عالی هستش فقط باید ازش درست استفاده کرد

 • کاربر کاربر

  بدرد عامه نمیخوره

 • جهانگیر جنتیان جهانگیر جنتیان

  باید وقت گذاشت و حداقل دوبار خوندش

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب 48 قانون قدرت