30 روز اثر مارک رکلا

معرفی و دانلود کتاب 30 روز اثر مارک رکلا رایگان به همراه خلاصه کتاب

مارک رکلا در کتاب فوق‌العاده کاربردی‌اش با نام 30 روز از نکات و تمرین‌هایی صحبت می‌کند که می‌تواند به صورت مستمر، تغییراتی خارق العاده را در زندگی افراد هدفمند پدید آورد. او از استقلال انسان‌ها سخن به میان می‌آورد و تأکید می‌کند که شادی ما فقط و فقط به خودمان بستگی دارد و با ایجاد عادات جدید می‌توان به سرمنزل مقصود رسید. رکلا از ساده‌ترین معاشرت‌ها، شرایط روحی و جسمی، جایگاه شغلی و اوضاع زندگی شخصی را مرتبط با حال خوب آدم‌ها و افکارشان می‌داند. او ادامه می‌دهد و به شدت به خوانندگانش بر دوری و پرهیز از درنظر گرفتن شانس و معجزه در اتفاقات مختلف، توصیه می‌کند.

همچنین هرکدام از ساکنین کره خاکی را یک معجزه می‌داند که آنهم خودشان هستند و توانمندی‌های نهفته‌ای که پس از بر قرار کردن عادت روزانه و پیش بردن آن‌ها، به راحتی قادرند شکوفا سازند. پرده برداشتن از قدرت اعجاب‌انگیز ذهن، از دیگر نصایحی است که مؤلف به آن اشاره می‌کند و تمرین‌های کاربردی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد که راه رسیدن به آرامش، موفقیت و خوشبختی هستند. انجام کار‌های نه چندان بزرگ اما مداوم، در طول یک بازه زمانی، آثاری باور نکردنی بر احوالات انسان‌ها به جا خواهند گذاشت که همگی از دل کتاب پیش رو قابل برداشت هستند.

دانلود کتاب 30 روز

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب 30 روز به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.

درباره مارک رکلا

مارک رکلا (Marc Reklau) نویسنده، سخران و مدرس آمریکایی است که در سال 1973 متولد شد. او اولین کتابش را در سال 2014 و پس از اخراج از محل کارش، به رشته تحریر در آورد و پس از آن نیز آثاری را خلق کرد که در زمره پرفروش‌های سایت‌هایی از قبیل آمازون قرار دارند. رکلا هم اکنون تمرکز و فعالیت اصلی‌اش، نوشتن و مربیگری در زمینه روانشناسی موفقیت است و برخی از نوشته‌هایش عبارتند از: اول عاشق خودت باش، چطور مردم را به خود جذب کنیم، جذاب باش و مینیمالیست شاد.

کتاب 30 روز مناسب چه افرادی است؟

به علاقه مندان به آثار انگیزشی و خودسازی با زبانی ساده و روشی مناسب، توصیه می‌شود کتاب 30 روز را از دست ندهند.

فهرست کتاب

اثر معرفی شده در حال حاضر به همت نشر علم در یک نسخه 231 صفحه‌ای با برگردانی از سامان جلالی فراهانی به چاپ رسیده و در اختیار عموم علاقه مندان قرار کرفته است.

برید‌هایی از کتاب 30 روز

این یکی از بزرگترین و احتمالاً بهترین ترفند‌های مدیریت زمان است که من تاکنون یاد گرفته‌ام. این کار، زندگی شخصی و حرفه‌ای مرا به شکل خارق‌العاده‌ای تغییر داد و استرس محیط کار را به نزدیک صفر رساند! بیشتر استرس کاری من از ضرب‌العجل‌ها نشأت می‌گرفت.

من یا بهتر است بگویم ما به عنوان یک شرکت، همیشه درحال کشمکش بودیم. این وضعیت، روز‌هایی را که قرار بود برای مشتریان خود محصول ارسال کنیم برای ما به روز‌هایی بسیار پراسترس و وحشتناک تبدیل می‌کرد. ما همیشه کار خود را سر موقع یا شاید گاهی چند ساعت دیرتر تحویل می‌دادیم و من مجبور بودم که مشتریان عصبانی و حتی هیستریک را آرام کنم.

تا جایی که بدقولی‌های من شروع شد. من به این موضوع پی بردم که بیش از 90% تاخیر‌های تحویل محصول فقط به خاطر چند ساعت اتفاق می‌افتادند، بنابراین از رئیس خود اجازه گرفتم که برنامه تحویل محصول را خودم طراحی کنم و کسی غیر از من نتواند به آن دسترسی داشته باشد.

اگر براساس تولید، تاریخ تحویل محصول پنج آوریل بود، من برای ده آوریل به مشتری قول می‌دادم. پس اگر محصول را هفت آوریل تحویل می‌دادیم، به جای مشتری که ما را به پرداخت جریمه و دادگاهی شدن تهدید می‌کرد، با مشتریانی مواجه می‌شدم که به خاطر سه روز تحویل زودتر، با تمام وجود از ما تشکر می‌کردند. طولی نکشید که تأخیر در تحویل محصول از 50% به نزدیک 0 درصد در سه سال کاهش پیدا کرد. از آنجایی که از اجرای این روش، جواب بسیار خوبی گرفتم، آن را به تمام زندگی خود بسط دادم.

مشخصات کتاب 30 روز

مشخصات
نویسنده مارک رکلا
مترجم سامان جلالی فراهانی
ناشر علم
شابک 9786222463847
موضوع خودسازی
رده‌بندی کتاب روان‌شناسی (فلسفه و روان‌شناسی)
زبان نوشتار فارسی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
نوع کاغذ بالکی
گروه سنی بزرگسال
چاپ شده در ایران
تعداد جلد 1
تعداد صفحه 231
وزن 231 گرم

نظرات کتاب 30 روز

  • هادی نارده منش هادی نارده منش

    عالی

  • ابوالفضل فلاح پور ابوالفضل فلاح پور

    بخرید خوب بود

  • عکس خوانده نمی‌شود

    خرید کتاب 30 روز