راز شوهر اثر لیان موریارتی

معرفی و دانلود کتاب راز شوهر اثر لیان موریارتی رایگان به همراه خلاصه کتاب

رمان راز شوهر که برای اولین بار در تاریخ 30 ژوئیه 2013 با خوانندگانش دیدار کرد، اثری عجاب‌انگیز از لیان موریاتی می‌باشد که داستان زندگی 3 زن با ماجراجویی‌ها و الهام بخشی‌های گوناگون را روایت می‌نماید. زن‌هایی که بصورت غیر منتظره و البته توسط راز‌هایی سر به مهر شده به هم پیوند داده می‌شوند و خود را در میان اتفاقاتی عجیب می‌بینند. محل وقوع رخداد‌های داستان در شهر سیدنی استرالیا بوده و اشخاص اصلی داستان ساکنان این منطقه هستند. از جمله سیسیلیا که متاهل بوده و با شرایطی عادی در حال گذران زندگی خود می‌باشد. تس ایلاری که هم اکنون با پسرش زندگی می‌کند و در گذشته محل زندگی‌اش شهر دیگری بوده ولی پس از خیانت همسرش به سیدنی مهاجرت نموده است. نفر سوم داستان راشل معلم مدرسه‌ای است که فرزندان سیسیلیا و تس هم اکنون در آن مشغول تحصیل هستند.

تس و راشل زخم‌هایی از روز‌های گذشته در روح وروان خود دارند، تس پس از آنکه متوجه می‌شود همسرش دلباخته‌ی دختر عمویش که بهترین دوستش به شمار می‌رفت، شده است، ضربه روحی شدیدی را تجربه کرد و راشل هم سال‌ها از قتل دخترش می‌گذرد و هنوز نتوانسته است قاتلش را پیدا کند. اگرچه معتقد است کانر، قاتل می‌باشد و بدنبال جمع‌آوری شواهد و مدارک لازم برای اثبات این موضوع است. بهرحال پیشینه‌ای که هر یک از شخصیت‌های اصلی رمان مذکور دارند، در حال دست و پنجه نرم کردن با فراز و نشیب‌های پیش رویشان هستند که یک روز در غیبت جان پاول شوهر سیسیلیا، نامه‌ی توسط همسرش یافت می‌شود که بر روی آن نوشته: فقط در صورت مرگم آن را بارکنید.

با این حال سیسیلیا توجهی نمی‌کند و کنجکاوی‌اش موجب می‌گردد نامه را باز کرده و آن را بخواند. او هرگز تصور نمی‌کرد خوانش نامه تا این حد وی را شگفت‌زده کرده و اسراری را فاش کند که دگرگونی‌های فراوانی را با خود به همراه داشته باشد. صرف نظر از موضوع زیبای کتاب، مؤلف در نوشته‌اش سعی کرده است آثار اعمال خوب و بد انسان‌ها را در انعکاس رفتارشان در طبیعت، به آن‌ها نشان دهد و برای بازگو کردن چنین مطلب قابل تاملی داستانی زیبا را خلق کرده است که می‌بایست تا انتها آن را همراهی نمود.

دانلود کتاب راز شوهر

در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود کامل کتاب راز شوهر به صورت رایگان و با فرمت pdf اقدام کنید. لینک دانلود در قسمت زیرین ویدیو قرار دارد. همچنین در ویدیو زیر امکان گوش دادن به خلاصه کتاب صوتی این اثر نیز دسترسی خواهید داشت.

درباره لیان موریارتی

لیان موریارتی (Liane Moriarty) نویسنده استرالیایی اهل سیدنی می‌باشد که در روز 15 نوامبر 1966 در این شهر متولد شد. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه مک کواری سیدنی کسب کرد و از سال 2004 فعالیت خود را پس از آنکه مدتی در یک شرکت انتشارات قانونی مشغول به فعالیت بود، به عنوان نویسنده حرفه‌ای و مستقل آغاز کرد. از آثار او می‌توان به: بی‌اندازه گناهکار، دروغ‌های کوچک و بزرگ، داستان عشق خوابگر، آنچه آلیس فراموش کرد، واپسین سالگرد و سه آرزو اشاره نمود.

کتاب راز شوهر مناسب چه افرادی است؟

افرادی که همیشه به دنبال مطالعه داستان‌های جذاب هستند و همچنین سعی دارند با خواندن چنین کتاب‌هایی به درک بهتری از اجتماع و پیرامون خود برسند، توصیه می‌گردد راز شوهر را در اولویت‌های مطالعاتی خود قرار دهند.

فهرست کتاب:

کتاب راز شوهر در بازار کتاب، توسط نشر آموت در نسخه چاپی 400 صفحه‌ای منتشر گردیده است که مترجم آن سحر حسابی می‌باشد. اثر مذکور که سابقه دریافت جایزه بهترین کتاب داستان گودریدز و پرفروش‌ترین کتاب سال نیویورک تایمز و آمازون را نیز دارا می‌باشد، توسط آموت هم به تجدید چاپ رسیده است.

بخش هایی از کتاب راز شوهر

بقیه وقت شام، بچه‌ها در مورد برنامه بزرگ‌ترین بازنده صحبت کردند و سیسیلیا تظاهر کرد به حرف‌هایشان علاقه‌مند است در صورتی که داشت به نامه‌ای که رو یخچال جا خوش کرده بود فکر می‌کرد. وقتی میز خالی شد و دخترانش همگی داشتند تلویزیون تماشا می‌کردند نامه را برداشت و به آن زل زد.

فنجان چای‌اش را زمین گذاشت و نامه را جلوی نور نگه داشت تا بهتر ببیندش. از خودش خنده‌اش گرفته بود. شبیه یک نامه دست‌نویس روی کاغذ‌های خط دار بود. نمی‌توانست کلماتش را ببیند.

شاید جان پل یکی از این برنامه‌ها را که نشان می‌داد چطور سربازان در افغانستان برای خانواده‌هایشان نامه می‌نوشتند تا پس از مرگ‌شان به آن‌ها برسد تماشا کرده و به ذهنش رسیده که بد نیست خودش نیز این کار را انجام دهد.

تنها مسأله این بود که سیسیلیا نمی‌توانست تصور کند که جان پل پشت میزی نشسته و چنین نامه‌ای می‌نویسد. کار احساساتی به نظر می‌آمد. اگرچه محبت‌آمیز بود چرا که او پس از مرگ می‌خواست بقیه بدانند چقدر آن‌ها را دوست دارد.

اصلاً چرا به مرگ فکر می‌کرد؟ مریض بود؟ این نامه که به نظر قدیمی می‌آمد و او هنوز زنده بود. علاوه بر این چند هفته پیش آزمایش داده بود و دکتر گفته بود کاملاً سالم است. چند روز بعد هم که دور خانه می‌چرخید و سر تکان می‌داد و شیهه می‌کشید و پولی هم پشتش تاب می‌خورد و از یک حوله خیس مثل شلاق استفاده می‌کرد.

سیسیلیا با یادآوری این خاطره لبخند زد و ناراحتی‌اش تا حدی کم شد. پس چندین سال پیش جان پل کاری احساساتی انجام داده و این نامه را نوشته است. چیزی نبود که بتوان به آن فکر نکرد و از طرفی دیگر نمی‌شد صرفاً از روی کنجکاوی بازش کرد.

به خاطر دیوار برلین بود. اگر به خاطر دیوار برلین نبود، سیسیلیا هیچ وقت این نامه را پیدا نمی‌کرد و الان اینجا روی میز آشپزخانه نمی‌نشست و با خودش کلنجار نمی‌رفت که پاره‌اش کند. روی پاکت نامه‌ی خاکستری لایه‌ی نازکی از خاک نشسته بود. کلمات روی آن با خودکار آبی و بی‌دقت نوشته شده بود و دست خطش این قدر آشنا بود، که فکر می‌کرد خودش آن را نوشته است. نامه را برگرداند. با یک تکه کاغذ چسبی مهروموم شده بود. کی نوشته شده بود؟ به نظر قدیمی می‌آمد، انگار سال‌ها پیش نوشته شده، اما هیچ راهی وجود نداشت تا بتوان اطمینان پیدا کرد. نمی‌خواست بازش کند. کاملاً مشخص بود که نباید بازش کند. خودش قاطع‌ترین کسی بود، که در تمام عمرش می‌شناخت، و تصمیم گرفته بود، نامه را باز نکند، بنابراین دیگر لازم نبود فکر کند. هرچند اگر هم بازش می‌کرد اتفاقی نمی‌افتاد. هر زنی بود در یک چشم بر هم زدن، بازش می‌کرد. او همه دوستانش را در ذهنش لیست کرد.

تس فکر کرد حتماً یوگا انجام می‌ده. یک پسر همسن لیام داشت از کنارشان رد می‌شد و دستی روی سر مو فرفری سفیدش کشید گویی او سگ مدرسه است، نه مدیر مدرسه. «سلام خانم مکداف.» صبح بخیر هریسون! ترودی یک دستش را بالا برد و شال گردنش از روی شانه‌اش سر خورد. تس گفت: «ببخشید وسط راه موندیم و ترافیک درست کردیم.» اما ترودی فقط لبخندی زد و با یک دست شال گردنش را تنظیم کرد و توجهش دوباره به سمت لیام جلب شد.  می‌دونی من و معلمت خانم جفرز دیروز بعدازظهر چی کار کردیم؟

مشخصات کتاب راز شوهر

مشخصات
نویسنده لیان موریارتی
مترجم سحر حسابی
شابک 9786006605890
ناشر آموت
موضوع رمان خارجی
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحه 400
وزن 452 گرم
سایر توضیحات (داستانهای استرالیایی،قرن 21م،رتبه ی اول پرفروش ترین های نیویورک تایمز و آمازون)

نظرات کتاب راز شوهر

 • رباب یارعلی رباب یارعلی

  دنیا دار مکافات است و انسان نادانی که هیچ وقت همه چیز را نخواهد دانست. و صداقت ارزشمندترین صفات انسان. وفاداری را باید از موجودات پیرامون یاد گرفت. کتابی بینظیر و عالی . موکدا توصیه میکنم بخوانیدش

 • زهرا محمدی زهرا محمدی

  قیمت پشت جلد خورده 49 هزار تومن. اونوقت توی میزنن 99 و تخفیف هم میدن. واقعا کار ناپسندیده ای هست.

 • کاربر کاربر

  داستان جالب و عبرت آموز داره،یک جوری شبیه فیلم کلید اسرار بود

 • کاربر کاربر

  نویسنده خوبی داره. کتاب های نشر آموت ترجمه های خوبی دارن. توصیه میکنم.

 • سحر عرب تیرانی سحر عرب تیرانی

  با تخفیف خریدم ارزش خرید داره شاید اوایلش کشش نداشته باشه ولی در ادامه داستان جذاب‌تر میشه

 • پروانه ایران منش پروانه ایران منش

  خیلی قشنگه

 • کاربر کاربر

  برگه هاش کاهیه که من دوس دارم چونکه باعث میشه کتاب سبک باشه و داستان جالبی هم داره خوشم اومد

 • Vbgddery Ljotdvkk Vbgddery Ljotdvkk

  الان شروع کردم به خوندن. ترجمه خوبه و اگه کتابی بد باشه به چاپ هشتم نمیرسه!

 • روشنک روح پرور روشنک روح پرور

  کتاب جالبیه

 • کاربر کاربر

  گرانتر از قیمت پشت جلد

 • mahdi mirkamali mahdi mirkamali

  داستان جنایی و خوبی داره

 • فرشته جعفری کافی آباد فرشته جعفری کافی آباد

  خوب بود

 • م مریم م مریم

  کتاب خوبیه داستان جالبی هم دا ره

 • عکس خوانده نمی‌شود

  خرید کتاب راز شوهر